Autor Wątek: IGK 2006  (Przeczytany 93526 razy)

Offline meehav

• Użytkownik
    • meehav.net

# Styczeń 13, 2006, 18:15:24
Mam dwa pytania co do IGK:
a) czy ktos z okolic Elbląga (lub tez trojmiasta) wybiera sie na igk?
b) czy trzeba byc pelnoletnim, aby jechac na konferencje? (szukalem na stronie, ale albo nei moglem znalezc, albo nie ma o tym zadnej wzmianki).

Za odpowiedzi z gory dziekuje ;).

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline huk

• Użytkownik

# Styczeń 13, 2006, 19:01:08
b) nie trzeba

aod

• Gość
# Styczeń 13, 2006, 19:23:59

Offline orzech

• Użytkownik
    • homepage

# Styczeń 13, 2006, 19:49:30
Przy okazji o IGK 2006 ... Wiecie może jak się ma sprawa z referatami? Z tego co pamiętam, na stronie IGK był dział 'Ważne daty', w którym można było znaleźć termin nadsyłania abstraktów (16.I chyba). Teraz jednak jakakolwiek informacja o publikacjach zupełnie wyparowała. Na maila nie odpowiedzieli.

Wiecie może o co chodzi? Szkoda byłoby zaprzepaścić możliwość podzielenia się czymś ciekawym.  ;)

Pozdrawiam

Offline Krzysiek K.

• Redaktor
    • DevKK.net

# Styczeń 13, 2006, 20:28:26
O ile dobrze pamiętam, abstract do 15.01.2006, pełna treść do 15.02.2006.

Offline meehav

• Użytkownik
    • meehav.net

# Styczeń 13, 2006, 21:44:20
A tak btw, co z noclegiem? Organizujecie cos na wlasna reke, czy wykupujecie ten oferowany przez organizatorow?

Offline pawell

• Użytkownik

# Styczeń 13, 2006, 22:44:33
Nocleg jest zorganizowany. 25 złotych za każdą noc trzeba dopłacić. Jest o tym w opłatach :P

Offline Reg

• Administrator
    • Adam Sawicki - Home Page

# Styczeń 14, 2006, 00:40:21
Ciekawe co to dalej będzie. Na stronie była data na początek kwietnia, teraz niepostrzeżenie zmienili na maj. Przy okazji całkowicie usunęli informacje o terminach nadsyłania streszczeń i referatów. Poczekamy, zobaczymy...

Offline DarkJarek

• Użytkownik
    • DarkJarek HomePage

# Styczeń 14, 2006, 00:42:30
A wybiera się ktoś z okolic Limanowej?

Offline meehav

• Użytkownik
    • meehav.net

# Styczeń 14, 2006, 00:05:51
Nocleg jest zorganizowany. 25 złotych za każdą noc trzeba dopłacić. Jest o tym w opłatach :P
To to akurat wiem, tylko chcialem sie dowiedziec, czy ktos z tego skorzysta. Ale z twojej odpowiedzi wynika, ze raczej wszyscy :P

Offline Hadrian W.

• Użytkownik
    • Homepage

# Styczeń 14, 2006, 01:48:25
Cos z tym calym IGK jest nie tak. Niektorzy bywalcy#warsztatu wiedza o czym mowie. Nie odopowiedzieli na moje 3 maile (ostatni 1,5 tygodnia temu). Po za tym ci ktorzy dostali od organizatorow zaproszenie i zyczenia niech spojrza na podpisy przewodniczacych, widzicie powtarzajace sie identyczne litery? Tak, to sa czcionki.
Ta konferencja jest dowodem spiskowej teorii dziejow ;)

aod

• Gość
# Styczeń 14, 2006, 04:29:27
Ale ktorej? Bo tych teorii jest calkiem sporo :P

Offline Mildanach

• Użytkownik
    • Mildanach Ent

# Styczeń 14, 2006, 10:41:30
Nowy zespół sie uczy jak organizowac, podobno w ciezkich warunkach (wiecej projektow) - nie wiem czy rzeczywiscie maja ciezej niz my mielismy, ale przyjmijmy ze tak. Zmiana daty zostala troche narzucona z gory, zeby sie wyrobili...
W czwartek zobacze na zebraniu co sie dzieje (aktualnie rezyduje w Warszawie i wlasciwie tylko doradzam organizatorom).
Queight: to ze nieodpowiadaja na maile to jednak lekkie przegiecie. Postaram sie to wyjasnic.
A o co chodzi z tymi czcionkami ?

Offline Krzysiek K.

• Redaktor
    • DevKK.net

# Styczeń 14, 2006, 11:24:20
A o co chodzi z tymi czcionkami ?
Uczestnicy poprzedniej konferencji dostali pocztą zaproszenie na IGK3 z "podpisami" organizatorów, a właściwie to tekstem pisanym fajnymi fontami (nie wierzę, żeby ktoś w jednym podpisie potrafił napisać dwie identyczne litery, a na pewno już nie trzy takie pary).

Offline pawell

• Użytkownik

# Styczeń 14, 2006, 13:43:43
To to akurat wiem, tylko chcialem sie dowiedziec, czy ktos z tego skorzysta. Ale z twojej odpowiedzi wynika, ze raczej wszyscy :P
Nie wszyscy, chociaż pewnie większość. Ja na pewno nie skorzystam - mieszkam w Siedlcach :P