Autor Wątek: Jakie robiecie mody i mapy do gier  (Przeczytany 29590 razy)

Offline Pszczolek

• Użytkownik

# Kwiecień 29, 2007, 21:17:06
Na kompie poza graniem i nauką programowania zajmuję się również robieniem map do Warcrafta 3 (poniżej moja mapka  8)) i modowaniem Liero. Napiszcie czy też coś modujecie  ;)

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline nameczanin

• Użytkownik
    • devlog

# Kwiecień 29, 2007, 21:18:06
Kiedys mapa do q3 w GtkRadiant :)

EDIT: jak tak czytam to widze, ze same FPS i RTS/RPG (gwoli strategii) :D
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 30, 2007, 19:37:31 wysłana przez nameczanin »

krychacoder

• Gość
# Kwiecień 29, 2007, 21:31:05
Swego czasu robiłem mapki do Age Of Empires 2, teraz to już zostało tylko "rozbieranie gier na części" (zabawa z parametrami w dataconfigach etc.). Człowiekowi się nudzi, więc próbuje latać czołgiem w GTA VC albo strzelać serią z M79 w Soldacie ;]

Offline Knopi

• Użytkownik

# Kwiecień 29, 2007, 21:36:20
Ja się kiedyś bawiłem w modowanie Star Wars:Knights of the Old Republic swoją drogą świetna gra i bardzo dobry poradnik w sieci.

Offline Riddlemaster

• Użytkownik
    • Moja strona domowa

# Kwiecień 29, 2007, 21:54:17
Ja trochę się bawiłem edytorami do NWN i DungeonSiega (trzeba było z jakichś toolsetów czerpać inspirację przy tworzeniu własnego ;) ), ale nigdy nie zrobiłem ani jednego moda, ani nawet mapki. Zbyt szybko się zniechęcałem do tego ;)

Offline dRaiser

• Użytkownik
    • dRaiser's helloworld

# Kwiecień 29, 2007, 22:10:08
Głównie nieskończone pseudo-kampanie do WarCraft 3 i Disciples II. Ale modowanie gry/tworzenie nowych map mnie nudzi - chyba że moduję własną grę :D

Offline Kurak

• Użytkownik

# Kwiecień 29, 2007, 22:12:14
Ja bawiłem się Construction Set z Morrowinda - nawet parę questów dorobiłem :)

Offline Wyszo

• Użytkownik

# Kwiecień 29, 2007, 22:15:51
Z ukończonych, grywalnych i fajnych - kiedyś, bardzo dawno temu, kilka map do Warcrafta 2 ;)
Ale to było zanim zacząłem programować ;D

Offline Charibo

• Moderator

# Kwiecień 29, 2007, 22:17:03
nigdy - zadnej :)

Offline novo

• Użytkownik
    • my devblog

# Kwiecień 29, 2007, 23:27:27
Ja kiedys mapke do dueli do q3 zrobilem. Siedzialem 3miesiace i wyszla kozacko. Nawet takie detale jak kombinowanie jak broni i itemy rozmiescic, zeby jak najlepiej sie gralo(np nie za duzo mocnych itemow w jednym miejscu itd). Zostalo tylko zrobienie waypointow dla botow. Niestety dysk sie sp...(zepsul) i mapka poszla sie kochac. Od tamtej pory nie zrobilem zadnej mapy :) Wczesniej jeszcze pare kampani do AoE2 i pare mapek do heroesow. Ale ten wypadek z q3 zabil u mnie ochote do zabawy w mapki. Pare miechow pozniej zainteresowalem sie gamedevem :)

Pozdr.
novo.

Offline Koshmaar

• Użytkownik
    • Homepage

# Kwiecień 30, 2007, 01:12:40
Ja przez kilka ładnych lat modziłem TC do Liero... efekt przybrał nazwę Liero TURBO i jest to skończona, kompletna i zbalansowana TC. Więcej informacji tutaj: http://student.agh.edu.pl/~koshmaar/liero_turbo/

Offline mosowski

• Użytkownik

# Kwiecień 30, 2007, 18:50:14
Robiłem mapki do Starcrafta (do multiplayer) oraz plansze do Duke Nukem 3D... no i jeszcze bawiłem się trochę z Doomem 1 :)

Offline Anraz

• Użytkownik

# Maj 30, 2007, 13:21:10
"Victoria"
"Hearts of Iron"
"Hearts of Iron II"
"Panzer Genera2"
"Peoples General"
"Steel Panthers"

i cos tam jeszcze psułem/zmieniałem/dodawałem  w wielu grach RPG/cRPG.

Jedynie RTS nie dotykałem, choć grywałem.

Offline SYSmen

• Użytkownik

# Maj 30, 2007, 13:54:07
Ja zrobiłem mapkę do starego dobrego UT :)

Offline Daniel22

• Użytkownik

# Czerwiec 01, 2007, 19:56:00
Parenaście mapek do Stronghold Crusader, oraz modowanie aktualnie Medieval 2: Total War.