Autor Wątek: Szukam grafika/ów 3d do komercyjnego projektu. Praca online.  (Przeczytany 848 razy)

Offline rosomak

• Użytkownik

# Kwiecień 15, 2007, 13:35:49
Sytuacja wygląda tak, kilka lat współpracowałem z pewną jednoosobową firmą która załatwiała zlecenia i stronę graficzną projektów, ja programowałem. W końcu postanowiłem zrezygnować ze współpracy i zacząć pracować dla siebie. Mam fajny kontrakt tyle że inwestor przed obejrzeniem dema nie wyłoży pieniędzy. Chodzi o przygodową gierkę 3d dla dzieci - nie Play ;)

Poszukuje osoby modelującej w 3D maxsie znającej się na texturowaniu i animacji. Z talentem do dziecięcej grafiki. Zakres obowiązków level, postacie, animacja.

Projekt jest poważny i nie rozleci się z powodu moje matury (gdzieś mi wpadło coś takiego w oko ;D ) , szczęśliwie zdałem ją prawie 10 lat temu ;)

Chętnym proszę o przesłanie portfolio na prv – ja odwdzięczę sie tym samym by grafik mógł ocenić na ile realne jest ukończenie projektu z mojej strony.

Szukam rzetelnych i utalentowanych osób chcących zainwestować trochę wolnego czasu, zdobyć doświadczenie – naprawdę warto, bo warunki finansowe będą bardzo dobre.

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych