Autor Wątek: W co gramy...  (Przeczytany 29428 razy)

Offline SirMike

• Użytkownik
    • SirMike's Techblog

# Styczeń 27, 2006, 12:57:57
Ostatnio nakupowałem gier, których zawsze mi brakowało w kolekcji:

- Diablo 2 z dodatkiem
- Warcraft 3 z dodatkiem
- BG2 z dodatkiem

i gram przeważnie z moją młodszą siostrą online ;) O ile z początku szło nieźle to teraz muszę się już nieźle starać. Ostatnio w W3 prawie mnie rozjechała...
Poza tym Call of Duty - oczywiście multi z moja siostrą :D

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline ajuc

• Użytkownik
    • strona domowa

# Styczeń 27, 2006, 15:57:56
NewStarSoccer3 - świetna rzecz, koniec monokultury w grach piłkarskich, oryginalna, wciągająca, przed sesją powinno się zabronić takich gier.
W skrócie - gramy 1 piłkarzem, wybieramy sobie co trenujemy, kupujemy bajeranckie samochody żeby rwać panienki, no i gramy mecze, widok 2d, żadnych bajerów, sterowanie podobne do fify, ale gramy tylko 1 piłkarzem. Resztą steruje komputer. Naprawdę wciąga.
A i jest polska 1 i 2 liga :)

Offline Jakubek

• Użytkownik

# Luty 01, 2006, 02:54:55
Gram lub grałem w:
GTA SA - znudziło się po 2 dniach
Age of empire 3 PL - znudziło się po 4 dniach
Elastomania - przeszedłem w 1 dzień...znudziło się grać 2 raz

uważam że gry które wychodzą teraz są nudne.. :(

Offline SirMike

• Użytkownik
    • SirMike's Techblog

# Luty 01, 2006, 09:17:37
uważam że gry które wychodzą teraz są nudne.. :(

Gry raczej nie są nudne. Wszystko zależy od naszego nastawienia i wczucia się w klimat.
Mi np. w GTA grało się wyśmienicie i dzięki fabule nie nudziłem się ani chwili. Do dzisiaj gram w nią chwilami i cały czas odkrywam coś nowego.
Oczywiście zdarzają się gry przeciętnie miodne ale to tylko z uwagi na to, że nie oferują nic poza ładną grafiką (Doom3, Q4).

Pamiętam kiedyś jak byłem pół roku bez kompa w domu. Pożyczyłem na weekend laptopa aby sobie obejrzeć jakiś film. Ludzie nawet nie macie pojęcia jak mocno wciągnęła mnie gra Kohan: Battles of Ahriman. Z pozoru szrot jakich wiele ale grałem jak dziecko :) może czas odpocząć od grania na jakiś czas?

Offline REGi

• mod team ^_^
  • Użytkownik
    • 2DEV

# Luty 01, 2006, 12:03:02
Zainstalowałem sobie wczoraj Dungeon Siege i znów wciągnełem się na całego, super gierka

Co do tego, że gry się tak szybko nuszą to mam takie samo zdanie jak SirMike. Kiedyś byłem maniakiem wszystkich gier z serii FIFA grałem we wszystkie części, ale od 2003 i w górę moje nastawienie go tej serii jakoś zgasło... jakoś (w/g mnie) ta gra straciła grywalność. Co z tego, że ma fajną grafikę jak zawodnicy potrafią ślimaczyć się jakby biegali w smole. Starsze gierki jakoś bardziej mnie przyciągały. Nie wiem, może poprostu lubię prostotę w grach :)

Offline artpoz

• Użytkownik
    • blog o tworzeniu gier

# Luty 11, 2006, 23:25:45
Tak ale ma swietna grafike i klimat, jaki uwielbiam (ach te japonskie horrory :) ) oraz swietna fabule z tego co slyszalem i czytalem. Wszyscy sie wlasnie tym zachwycali.

Muszę przyznać, że myliłem się co do FEARa. Po ukończeniu go muszę stwierdzić, że to kawał solidnej roboty. Bardzo dobre efekty specjalne oraz  świetna muza. Jeśli chodzi o klimat to faktycznie ciary mi po plecach przechodziły i autentycznie bałem się na niektórych poziomach zwłaszcza tych pod koniec gry. Myślę, że HL2 był lepszy, jednak odwołuję to co mówiłem wcześniej i szczerze mogę tę grę polecić wszystkim fanom FPSów z mocniejszym sprzętem.

Pozdrawiam
artpoz

Offline W0jciechZ

• Użytkownik
    • WOJZAB Computers

# Luty 11, 2006, 23:50:37
Panzer Generals 1&2
Fallout 1&2
Call of Duty 1&2

www.the-underdogs.org <-- Boskie.....:]

Offline Rezoner

• Użytkownik
    • All the things I do

# Luty 12, 2006, 12:49:27
Nie będę się rozwijał, bo gram prawie we wszystko, za wyjątkiem gier sportowych.

Ulubiony gatunek to RTS, RPG i gry, w których trzeba dużo kombinować ( odrazu mowie ze juz sie takich nie robi :P )
Grałem w większość hiciorów z czasów C-64 / Amigi / 286-P100 i tam dużo gier było na maksa pokombinowanych, bo graficznie ciężko było walczyc między sobą. Polecam wszystkim zagrać w Deuteros ( Millenium 2.0 ) na Amigę, to sie dowiecie co to klimat XD

Ulubiona gra to niewątpliwie FF7 i Frontier ( Elite 2, Amiga of korz )

Do dziś dużo pocinam w przytempe Diablo2

Offline Toshio

• Użytkownik

# Luty 12, 2006, 14:46:00
Jak mam czas to chętnie gram w Shadow of the Collosus - niewątpliwie przełomowa gra !

Offline W0jciechZ

• Użytkownik
    • WOJZAB Computers

# Luty 13, 2006, 16:17:02
Przełomową grą był Pong!!
Jet Set Willy
Karateka
Archon
Super-Sub

Hehe to były gry...na Atari:]]

prophet

• Gość
# Luty 13, 2006, 17:39:25
co wy tam wiecie, przelomowa giera byl homeworld :)
final fantasy 7
freespace
final fantasy 7
COD, UO
final fantasy 7
seria rally championship
no i oczywisice najlepsza giera jaka kiedykolwiek powstala... final fantasy 7
;)

Offline W0jciechZ

• Użytkownik
    • WOJZAB Computers

# Luty 13, 2006, 17:45:12
Ale tak naprawdę to Doom II był rewelacyjny.
Duke Nukem:]

I pamiętajcie najlepsza gra będzie jak skończymy projekt:]

Offline Thorn123

• Użytkownik

# Luty 13, 2006, 19:24:11
a mozecie cos polecic z gier online najlepiej w naszym jezyku i bez zadnych aplikacji zeby mozna pograc na nudnych lekcjach w szkole :) chociaz te 2 warunki nie sa takie konieczne :)

Offline klamacz

• Użytkownik

# Luty 13, 2006, 20:50:00
ostatnio gram tylko w:
- Operation Flashpoint
- Railroad Lines (ups, nie powinienem tego pisac ... jakby co to nic nie wiecie)

Offline W2K

• Użytkownik

# Luty 15, 2006, 23:25:39
Ja za jedną z najlepszych gier uważam Mafię. Ma ona już ze 3 lata ale i tak miło od czasu do czasu pojeździć sobie po Lost Heaven. Gra ma genialną fabułę (jej glówny plus) i niezłą ,jak na czasy swego powstania, grafikę. Poza tym ten klimat lat 30. miodzio...
Niezły jest też HL2 i Prince of Persia Piski Czasu (w nowsze wersje nie grałem bo brak kaski  ;) ).