Autor Wątek: [Poszukiwany] Poszukiwany programista C++/C# Unity 3D Survival Sandbox  (Przeczytany 1224 razy)

Offline User_Project

• Użytkownik

• +1
# Luty 28, 2019, 13:41:16
Witam wszystkich forumowiczów! Interesuje się i pasjonuje w tworzeniu gier, a dokładniej w grafice 3D. Grafika zajmuje się hobbystycznie ( aktualnie jestem na studiach z zarządzania przedsiębiorstwem aczkolwiek po licencjacie zamierzać zrobić dyplomówke z tematem zblizonym bardziej do grafiki), a najbardziej dobrze czuje się w modelach low poly, bajkowych, takich prostych, ale przyjemnych dla oka, stąd własnie zamysł mojego projektu który dopiero raczkuje. Pracuje w blenderze, srodowisko Unity 3D znam na przeciętnym/dobrym poziomie.
Krótko o projekcie: Graficznie zajmuje się tylko nim ja, wszystko co widać poniżej są to mojeą autorską pracą. Stylistyka low poly. 3/4 modeli jest juz gotowych, to co załączyłem tutaj to tylko zalążek. Prowadzona jest cała dokumentacja która zostanie udostępniona programiście. Jeśli byłoby to możliwe chciałbym się spotkać w 4 oczy kiedyś, jeśli nie dzieliła by nas cała polska jak najbardziej jestem w stanie przyjechać. W skrócie -rozgrywka w trójwymiarowym środowisku, akcję obserwujemy w perspektywie 1 osoby. Charakteryzuje się kolorową grafika oraz poligonalną oprawą graficzną. Projekt to typowo czysty survival sandbox dziejący się w różnych sceneriach, Począwszy od srogiego mroźnego biomu, aż po piaszczyste tereny pustyni. Z elementami akcji, z walką z bossami, levelowaniem, ulepszaniem swojej postaci oraz craftingiem z naciskiem na przetrwanie - Chłód, głód etc. Nie będzie to kolejny survival - zabij, zjedz i żyj.

AKTUALNIE poszukuje programisty ( C++/C#), odpowiedzialnego za mechanikę gry oraz silnik gry, ponadto oczywistą sprawą jest dobra znajomość silnika Unity 3D. Szukam również osób wytrwałych, bez słomianego zapału które nie zrezygnują od tak po miesiącu współpracy.

Jeśli gra przyniesie zyski, a mam taką nadzieję, choć wiem, że dużo zalezy od szczęscia, ale JEŚLI przyniesie ( mam zamiar wydać projekt na Steam oraz na sklepy mobilne Google Play/App store) - To jak najbardziej będą one do podziału. Wiadomo, że projektu nie chce robić nadaremno, czytam różne opinie graczym, czego im brakuje, a co ich odrzuca i chce zrobic grę idealną, a moze przyblizona do ideału i oczekiwać graczy.

Zgłoszenia przyjmuje tylko i wyłącznie na Email - gamedevsurvival@wp.pl

Filmik: https://www.youtube.com/watch?v=uWZP_6sefAk&feature=youtu.be

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych