Autor Wątek: muzyka do gier  (Przeczytany 591 razy)

Offline equalypse

• Użytkownik

• +1
# Wrzesień 02, 2018, 20:01:19
Witajcie, jestem tu po długiej nieobecności spowodowanej leczeniem, chciałbym powtórzyć watek z działu "oferuję".

Mam 45 i czasem zajmuję się robieniem muzyki do gier, mam za sobą kilka projektów mobilnych.

Informacje o mnie znajdziecie na stronie:
www.muzykadogier.pl
Zachęcam do kontaktu.

Pozdrawiam serdecznie!
Dominik

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline JasonVoorhees

• Użytkownik
    • FotoGry

# Wrzesień 08, 2018, 00:27:18
Przerośnięte "logo" strony sugeruje, że można tam coś poklikać (niestety nie można), albo, że jakaś muzyczka Twojego autorstwa leci w tle (niestety nie leci).

Odpaliłem jeden kawałek, brzmi nieźle ;)

Skoro masz już trochę utworów to mógłbyś je jakoś skategoryzować (np. "do gry platformówki", "mega-pack" - wszystkie utwory za sporą cenę, ale mniejszą niż wszystkie pakiety z osobna) i umieścić w sklepie Unity. Duża, popularna platforma, to i jej sklep też jest popularny, więc duża szansa, że zwiększysz sprzedaż, bo ludzie tam szukają assetów.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 08, 2018, 00:29:12 wysłana przez JasonVoorhees »

Offline equalypse

• Użytkownik

# Wrzesień 08, 2018, 14:47:13
Dziękuję za pomysły!

Sklepu Unity nie znałem, natomiast co do pozostałej muzyki to robiłem ja od lat i nie była pomyślana pod gry.
Wiesz, nie szukałem sprzedaży muzyki, ponieważ robi to Jamendo, zamysł strony był taki, żeby zaprezentować się w łatwym do zapamiętania miejscu (inna rzecz - www robiłem sam, dlatego nie jest rewelacyjna). Pomagam robić muzę do gier od kilku lat i do tej pory nie wpadłem na to, żeby umieszczać dotychczasowe utwory w katalogach assetów związanych z grami.

Myślę, że przyszłe prace już w nich będą.

Pozdrawiam

Offline JasonVoorhees

• Użytkownik
    • FotoGry

# Wrzesień 08, 2018, 15:18:17
Czy Jamendo sprzedaje muzykę z licencją do słuchania? Bo jednak, twórcy gier potrzebują licencję do dystrybucji muzyki razem z ich grami ;)