Autor Wątek: [Android] Fast Shape & Quick Color  (Przeczytany 665 razy)

Offline Rafael/ARMO

• Użytkownik
    • TDolphin

# Sierpień 06, 2018, 23:41:36
Witajcie !

Co jakiś czas dzielę się z wami moimi kolejnymi produkcjami kiedyś były to TD Power Swap (C++/SDL), Biedronka Zuzia (C++/SDL) potem Krecio Miecio (JS). Tym razem chciałem Wam zaprezentować grę logiczno-zręcznościową (tak określam jej typ) napisaną w Unity3D i C#. Produkcję którą w końcu ukończyłem kilka dni temu i umieściłem w Google Sklepie.
Gra polega na dopasowywaniu (na czas) środkowego elementu do czterech elementów dokoła. W zależności od trybu jest to dopasowanie po kształcie lub po kolorze. To jaki tryb aktualnie jest w grze jest widoczny poprzez zmieniające się tło ... Zresztą jakiś mały tutorial znalazł się w grze :)

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tdolphin.fastshapeandquickcolor

Miłego grania :)

I pozdrowienia dla wszystkich miłośników developowania gier ;)

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline MDW

• Użytkownik
    • www.encore-games.com

# Sierpień 30, 2018, 19:43:01
Przydałoby mi się krótkie (np. 30 sekund jak w AppStore) video w GooglePlay, bo nie mam urządzenia z Androidem i nie mogę zobaczyć rozgrywki. Tak na podstawie screenshotów trudno mi sobie wyobrazić na czym polega to dopasowaywanie. Ale screenshoty zachęcają. Jest czysto, czytelnie, a to jest dosyć istotne gdy trzeba rozpoznawać kształty czy kolory.
Życzę powodzenia!

Offline Rafael/ARMO

• Użytkownik
    • TDolphin

# Wrzesień 26, 2018, 18:16:55
Dzięki MDW za sugestię z tym filmem :) Udało mi się nagrać prosty film z rozgrywki, mam nadzieje, że choć trochę oddaje ideę gry :)
I dzięki za dobre słowo :)

Offline MDW

• Użytkownik
    • www.encore-games.com

# Wrzesień 26, 2018, 18:33:42
Oooo widzisz, teraz rozumiem o co chodzi! Film w pełni oddaje sens rozgrywki i moim zdaniem zachęca do zagrania.

Taka zabawa w kolory i kształty uświadamia jak dziwny jest nasz mózg i bez odpowiedniego skupienia to dopasowywanie bez odpowiedniego skupienia wcale nie jest takie oczywiste. :)

Brawo! Bardzo dobra robota.