Autor Wątek: Nauka Unreal Engine  (Przeczytany 888 razy)

Offline Kafel

• Użytkownik

# Kwiecień 16, 2018, 00:14:12
Jak długo muszę się uczyć, żeby dojść do poziomu średnio-zaawansowego - jakiś przedział czasowy. Na razie jestem początkujący. Oglądam i ucze się jakieś pół godziny dziennie.

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline shoter

• Użytkownik

# Kwiecień 16, 2018, 14:06:32
Obstawiam 10-30 lat w tym tempie.

Offline Kafel

• Użytkownik

# Kwiecień 16, 2018, 21:52:03
Dzięki za naprowadzenie. A takie rozsądne minimum?

Offline kubera

• Użytkownik
    • Prywatna strona

# Kwiecień 17, 2018, 03:51:11
Nie jestem ekspertem, to się wypowiem. Przy pół godziny dziennie można coś osiągnąć.
Na Twitchu są wykłady Unreala. Jeśli będziesz przerabiać jeden dziennie, to może to mieć sens,
choć nie wiem, czy one nie zajmują całą godzinę. Ja kilka obejrzałem i sobie cenię.
Są oczywiście po angielsku.

Offline lao

• Użytkownik

# Kwiecień 17, 2018, 23:56:45
w ten sposób do niczego nie dojdziesz. Zrób jakiś prosty projekt, najlepiej z tutoriala na youtube. Jak będziesz sie uczył "na sucho" to zaraz wszystko zapomnisz.
PS. ja w ok 5 lat ogarnąłem grafikę, programowanie, unreala i unity na poziomie pozwalającym robić gry praktycznie samodzielnie. W międzyczasie pracowałem/ studiowałem i generalnie to leniwy jestem, duzo czytam
 więc da radę w policzalnym czasie  przy normalnym trybie funkcjonowania :)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 18, 2018, 00:02:16 wysłana przez lao »

Offline Kafel

• Użytkownik

# Kwiecień 18, 2018, 10:46:03
Godzinke dziennie sobie strzele :) albo i więcej - zobacze jak wyjdzie w praniu, bo oprócz UE ucze się programowania. Zrobie z YouTuba jakiś projekt, tylko jest problem bo ja mam najnowszego UE a tutoriale są na starszych wersjach i ciężko znaleźć odpowiednią opcję. Ważne dla mnie był przedział czasowy, teraz wiem jak rozłożyć naukę.