Autor Wątek: Jakieś compo do kolejnego WSoC'a?  (Przeczytany 1721 razy)

Offline Boski

• Użytkownik

• +3
# Marzec 14, 2018, 23:35:46
Hej, tak jak w temacie - czy byliby chętni, żeby wziąć udział? Tak sobię myślę, szkoda, żeby warsztat żył od wsoca do wsoca. Wiem, że pewnie wszyscy aktualnie cierpimy na braki czasowe, ale gdyby zrobić jakieś compo zakończone chwilkę przed wsoc'em? Sporo czasu, można coś upichcić nawet poświęcając 1-2h miesięcznie. Co o tym myślicie?

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline pshemke

• Użytkownik

• +1
# Marzec 15, 2018, 10:00:43
jeśli czas pozwoli wezmę udział z czymś niedużym. Do swojego projektu ostatnio mam brak weny więc odskocznia się przyda, jestem za. Osobiscie bym wolał cos szybkiego max tydzień - dwa, tak żebym mógł w tym czasie 2-3 dni wygospodarować.
« Ostatnia zmiana: Marzec 15, 2018, 10:02:42 wysłana przez pshemke »

Offline bartekm

• Użytkownik
    • Wordpress Blog

# Marzec 15, 2018, 17:27:41
Ja też bym się pisał. Pasowałoby mi takie 1 miesięczne compo.

Offline ld

• Użytkownik

# Marzec 15, 2018, 19:07:39
Ja też bym się pisał. Pasowałoby mi takie 1 miesięczne compo.

Mi również odpowiadają takie warunki:)

Offline Boski

• Użytkownik

# Marzec 15, 2018, 22:22:20
Ankieta dodana (max 5 opcji, nie mogłem tego rozbić, proszę nie oszukiwać systemu :)).
I jeszcze jedna kwestia - jako, że chciałbym sam coś podłubać, czy znajdzie się organizator? Chyba, że wrzucamy tutaj, jawne głosowanie uczestników w wątku.

Offline maro

• Użytkownik

• +2
# Marzec 16, 2018, 10:25:05
Spoko pomysł,
ja proponuję tak:
 - temat dowolny (w wątku można wrzucić przykładowe tematy, ale nie wiążące - dla inspiracji)
 - technologia dowolna (to uczestnikowi zależy, ile osób obejrzy jego pracę)
 - każdy może startować, OP też (rodzina OPa też)
 - liczba zgłoszeń dowolna
 - liczba osób w teamie dowolna
 - hosting we własnym zakresie
 - czas: 2 tygodnie (nie oszukujmy się, raczej nikt nie spędzi przy kodowaniu więcej niż 2 dni)
 - uczestnicy w danym terminie wrzucają linki do swoich prac
 - OP przekleja linki ze zgłoszeniami do pierwszego wątku (i nadaje im jakąś numerację)
 - każdy uczestnik głosuje w komentarzu (jak zawsze: 3,2,1 punkty + kilka słów uzasadnienia), kto nie zagłosuje - wypada
 - OP podlicza wyniki i ogłasza zwycięzców w pierwszym wątku
 - zwycięzca w nagrodę organizuje kolejne kompo :D

Proponowany czas składania prac 2.04 23:59 (poniedziałek wielkanocny) - głosowanie do końca tygodnia.

« Ostatnia zmiana: Marzec 16, 2018, 10:28:51 wysłana przez maro »

Offline Boski

• Użytkownik

# Marzec 19, 2018, 20:45:36
Czekam na decyzje ludu : P Aktualnie przoduje losowy temat w kwietniu.
btw, bo w dwóch odpowiedziach site to przewija: Czemu preferując krótki czas własny na projekt, chcecie, by ogólny czas był krótki? to się jakoś gryzie?
Tzn: jeśli ktoś chce poświęcić 24 godziny dziennie przez cały miesiąc, a ktoś inny przez cały miesiąc kilka godzin, czy uważacie to za nie fair, i dlatego krótki termin? Imo w zasadzie liczy sie dobra zabawa, a przy ocenie głównie pomysł twórcy, fun i gust grającego.
Z krótkim terminem jest zasadniczy problem - każdemu będzie odpowiadał inny dzień, a tak każdy dobierze sobie jak rozdysponować czasem.

Offline Mergul

• Użytkownik

# Marzec 19, 2018, 21:17:17
Compo sa fajne, ostatnie compo mialo zaledwie dwa zgloszone projekty, troche szkoda. W sumie krotkie terminy daja takie uczucie ze wszyscy robia w tym czasie razem, ale wlasnie zazwyczaj czuc ten brak czasu, gdy nie mozesz poswiecic kazdego dnia na projekt. I pozniej projekty nie sa wysylane, bo tworca uznaje ze nic nie dziala.

Offline ld

• Użytkownik

• +2
# Marzec 22, 2018, 12:20:06
Preferuje dłuższy okres trwania compo. Z różnych względów trudno mi poświęcić więcej czasu na tworzenie projektu. Łatwiej podzielić pracę na mniejsze części:)

Offline Boski

• Użytkownik

# Marzec 23, 2018, 00:09:09
No więc stało się. Pierwszego kwietnia* zostanie wylosowany temat, i ogłoszone compo. I to nie prima aprilis!
* nie jestem w stanie podać aktualnie konkretnej godziny - dzień/dwa dni wcześniej podam w tym wątku.