Autor Wątek: Tabs vs spaces - handmade pen world alive!  (Przeczytany 800 razy)

Offline stefanozord

• Użytkownik

• +3
# Grudzień 31, 2017, 16:21:55
Eloszka,
Postanowiłem założyć bloga dla mojej gry żeby się bardziej zmotywować... i dlatego, że lubię prowadzić dziennik.

Tabs vs spaces to multiplayer shooter w ręcznie rysowanym długopisem świecie gdzie umiejętności graficzne twórcy zatrzymały się w wieku 7 lat.

Zapraszam do obczajki:

http://repo-games.blogspot.com

Niech moc będzie z wami.

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline YanGez93

• Użytkownik

# Marzec 18, 2018, 13:43:35
Witam

Ugandan knuckles fight - dev #2
Ciekawe menu z Repo games, dobra reklama :) Przypomina mi trochę grę Soldat z 2002 a silnik Angry Birds. Widać duży zasób broni, granatniki, karabiny. Fajny by był tryb bardziej spokojniejszy np. jakiś duel. Z chęcią bym zagrał w tą grę.

Bullet resistant guy
Niczym terminator :) Silnik a'la GoldSrc od Counter Strike. Przenikają przez niego strzały(chodzi o tor lotu pocisku).

Ugandan Knuckles Fight - Prototype
To już wspomniałem na górze trochę o tej grze. Chciałbym jeszcze dodać bardzo fajnie wyszły efekty (chodzi mi o glows, particles czy też force shieldy

Paper room - Unity GPU Instancing & Shader rotation
Widać że bardzo dużo rotating objects, zastanawiam się jak wygląda kwestia optymalizacji-12000 objektów to sporo + dodatkowe post effecty. Na pierwszy rzut oka można by było powiedzieć że jest nałożony specjalny shader ale widać że są to oddzielne objecty :)

2.5D Isometric engine
Podoba mi się ten silnik. Można z niego całkiem fajne gry stworzyć .

Tabs vs spaces - handmade pen world alive!
Tego jeszcze nie widziałem. Gra przeniesiona z długopisu na komputer. Brawa za oryginalność :)

Dev log - Tabs vs spaces#2
Efekty zniszczenia kojarzą mi się z Wormsów czy też z Pocket Tanks. Podobają mi się flames od tych broni.

Dobry pomysł z dziennikiem. Warto promować swoją twórczość na różnych witrynach :)