Autor Wątek: Trimwind  (Przeczytany 1113 razy)

Offline Mentaris

• Użytkownik

# Grudzień 28, 2017, 23:49:38
Hejka,
Wrzucam tu link do mojego projektu. Pierwszej mojej gry, którą napisałem czysto w c++ SDL2.

Niestety chyba aktualnie, niekiedy crashuje, jednak musiałem ją już wypuścić. Pewnie w przyszłości naprawie błędy.

Oficjalna strona gry - > https://sites.google.com/view/trimwind/polski

Co o tym myślicie? Tylko uprzedzam, jeśli masz zamiar hejtować to możesz się już chromolić. : )

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Boski

• Użytkownik

# Grudzień 29, 2017, 01:03:10
Napisałbym, co o tym myślę, ale musiałbym się już chromolić : P Gierka źle nie wygląda, ale radziłbym zweryfikować podejście do życia. Zarówno z tym tekstem tutaj, jak i o zbiórce na stronie.

edit: co do samej gry, jest fajna, życzę powodzenia w rozwijaniu. jedynie skakania bym się przyczepił. Jest, z braku lepszego określenia, "niestabilne", i psuje imho gameplay.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 29, 2017, 01:43:54 wysłana przez Boski »

Offline pshemke

• Użytkownik

# Grudzień 29, 2017, 13:40:04
Sterowanie / skakanie do poprawy. Grafika w menu ostra - co robi dobre pierwsze wrażenie, a w grze już zamazana - co psuje to wrażenie (grałem w oknie). Zawiesiło mi się po 2-3 minutach gry.

Ogólnie na plus, podoba mi się, widać włożoną pracę i warto by dopieścić projekt. Jest język Polski to też duży plus.

Offline Mentaris

• Użytkownik

# Grudzień 29, 2017, 15:03:40
Dzięki wielkie za opinie, postaram się jeszcze w przyszłości nad nią popracować. Najwyżej kiedyś zrobię lepszą wersje tylko że już na jakimś silniku. To ten błąd popełniłem że zamiast zaczynać od ponga zacząłem od czegoś takiego. No i że pisałem technologie a nie grę. Portfolio mi się zachciało, hah.

Boski, ale widzisz, jednak da się normalnie nie? ; )
Znaczy generalnie jak miałem problem ostatnio i wbiłem na to forum to sposób w jaki mi tutaj pomogli był na prawde na plus. Jednak wiesz, ja tam wole napisać, po prostu chamstwa nie trawie, tyle. Tym bardziej tego kulturowo zakorzenionego "kawy na ławę".
A co do zbiórki, nie widzę w tym nic złego kolego. Chcesz dasz, nie chcesz, nie dasz. A to że komuś się to nie spodoba, to jakby to powiedzieć.. jego problem. : p

Pshemke w ogóle menu moim zdaniem jest dobrze zrobione(tylko osiągnięcia są trochę mało czytelne), a sama gra jest skopana w wielu momentach, a to dlatego że menu robiłem jak już bardziej ogarniałem te sprawy.
Noo ba, Polski musi być, przecież to jeden z najpiękniejszych języków(moim zdaniem).

A tak spytam jeszcze, a jak dźwięk? Jestem ciekaw czy się zacinał, czy może urywał bezpodstawnie?  Czy był ten "efekt" sound 2d?

Offline Boski

• Użytkownik

# Grudzień 29, 2017, 15:17:56
Nie, do zbiórki jak najbardziej nic nie mam, to dobry pomysł. Bardziej o tekst w newsie "Zbiórka Zakończona oraz garść informacji", a konkretniej "Chcę też podziękować osobie o nicku emilio22 który wplacil na zbiorkę (dużą sumę), choć nikt inny tego nie zrobil.". Słychać w tym żal. Mogę się mylić, ale to złe podejście do (potencjalnych) klientów.
A co do hejtu, zdarza się wszędzie, nie ma sie co przejmować, jak nie tu to tam.

Offline Mentaris

• Użytkownik

• +1
# Grudzień 29, 2017, 15:29:38
Nie spojrzałem na to w ten sposób. W sumie nie miało to tak zabrzmieć. Chciałem po prostu podkreślić że on nie patrzył na to że mnie nikt nie wsparł. W sumie ktoś może to źle odebrać, zmienię to.

Niestety dusza poety, choć masz rację, zdarza się wszędzie. Dzięki.

Offline matheavyk

• Użytkownik
    • rabagames.com

# Grudzień 31, 2017, 03:11:25
Ja bym filmik z gameplayu chętnie obejrzał zamiast grać. Jeśli zależy Ci na większej liczbie opinii osób podobnych do mnie, to fajnie gdybyś mógł wrzucić na stronie filmik oprócz screenów. A jak nie, to nie - to nie jest żaden hejt jakby co :P

Po samych screenach mogę powiedzieć, że gra wygląda porządnie, ale za mało efektownie.

Offline Mentaris

• Użytkownik

# Grudzień 31, 2017, 21:36:52
Oj, w życiu bym nie pomyślał że to co mówisz to hejt. Oznajmiasz swoje oczekiwania. Jak najbardziej cię rozumiem, w niedalekiej przyszłości pojawi się filmik prezentujący grę.

No screeny zawsze mają wyglądać lepiej. : p