Autor Wątek: Poszukuję grafika 3D do projektu gry  (Przeczytany 435 razy)

Offline Larom

• Użytkownik

# Lipiec 30, 2017, 14:50:55
Jestem w trakcie prac nad projektem gry strategicznej. Zajmuję się programowaniem. Projekt powoli zmierza ku końcowi, dlatego zaczynam się rozglądać za grafikiem, który przygotuje niezbędne modele. Budżet nie jest zbyt duży, ale modele też nie muszą być z najwyższej półki. Jeśli ktoś byłby zainteresowany, proszę o kontakt.

Do zrobienia jest:
- 14 modeli budynków + animacje pracy do niektórych budynków jeśli się uda
- 6 modeli jednostek
- 2 modele pojazdów (lekkie + ciężkie)
- 11 modeli uzbrojenia możliwego do zamontowania na pojazdach / budynkach obronnych

Jest to mój pierwszy projekt takich rozmiarów, dlatego szukam grafika z podobnym doświadczeniem, który szuka bardziej możliwości rozwoju niż wysokiego wynagrodzenia za pracę.

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline wezu

• Użytkownik

# Lipiec 30, 2017, 15:46:55
Daj trochę więcej informacji.
Jaki styl (pixel, voxel, realistyczne, stylizowane, low-poly, hi-poly...), jaki budżet polygonów (ile wierzchołków), jaki rozmiar tekstury i typ (normal, diffuse, ao, roughness, metalic, emission... ), jaki format modeli i animacji, no i jaki termin (mówimy o dniach, tygodniach, miesiącach czy latach na wykonanie modeli?).

Offline Larom

• Użytkownik

# Lipiec 31, 2017, 11:41:24
Ogólnie nie znam się na grafice i nie narzucam żadnego stylu. Dam wolną rękę grafikowi i zdam się na jego zmysł artystyczny :) Ja głównie chcę się skupić na funkcjonalności. Myślę jednak, że styl realistyczny będzie najbardziej odpowiedni. Chciałbym, żeby gra wyglądała poważnie.
Jeśli chodzi o szczegóły techniczne, to gra jest grą 2D, jednak wszystkie obiekty będą mogły zostać obrócone w 4 kierunkach, dlatego myślę, że najłatwiej będzie zrobić model 3D i przenieść go na 2D.
Termin? Gra jest już grywalna, więc im szybciej dostanę grafiki, tym szybciej gra ujrzy światło dzienne, jednak wciąż jest jeszcze sporo do oprogramowania. Myślę, że mówimy tu raczej o miesiącach.