Społeczność > Projekty rozpoczęte

Szukam programisty do tworzenia gry.

(1/3) > >>

ProjektGry:
Cześć,
Tworzę grę komputerową średniowieczną wieloosobową.Mam dużą większość modeli i trochę animacji a modele nie są jeszcze poteksturowane. To co planuję stworzyć mechanicznie jest podobne do takich gier jak: Wiedzmin , The Elder Scrolls i tym podobne z tym że to nie jest RPG jak to własna gierka ma wiele innych pomysłów oraz sposobów na łatwiejsze rozwiązania. Planuję robić na silniku Unreal Engine ale jestem też otwarty na Unity. To co mogę powiedzieć o sobie a jest to bardzo istotne moje umiejętności modelowania mogą się nie spodobać każdemu  :D ale nic nie poradzę jak się chciało stworzyć samemu kilkadziesiąt: strojów, szat oraz zbroi i wiele innych rodzajów modeli.Na początek nie chciałem ujawniać swojej gry wolę na późniejszym etapie.Wymagania z tych najtrudniejszych: stworzenie multiplayer, opracowanie systemu walki i wszystko co z tym związane oraz systemu AI dla wielu różnych przeciwników reszta programowania powinna być prosta.
Pytam wstępnie czy ktoś ma czas byłby chętny do tworzenia gry, proszę o kontakt na mój adres e-mail: dominik198@op.pl

ProjektGry:
sorry że wysłałem to tutaj niżej jest odpowiednie miejsce na takie poszukiwania ale nie widzę opcji usuwania jeśli jest możliwość to proszę przenieść do odpowiedniego działu "Poszukuję".

RootKiller:
Mało detali - po przeczytaniu zrozumiałem że chcesz zrobić grę MMO w średniowieczu która NIE JEST RPG? Masz jakąś wiedzę jak takie MMO postawić? Wiesz ile to jest pracy?

Poza tą ścianką tekstu z ogólnikowymi informacjami nie opisałeś nic więcej - podlinkuj jakieś SS'y z tych twoich modeli żeby potencjalny śmiałek mógł zobaczyć na co się wgl pisze.

A i masz jakiś GDD, cokolwiek?

Pamiętaj pomysły są tanie :)

ProjektGry:
mój pomysł jest drogi :0

ProjektGry:
zdjęcia mogę podesłać ale tylko prywatnie kilka.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej