Autor Wątek: Prezentacja gry w sklepie GP  (Przeczytany 646 razy)

Offline ld

• Użytkownik

# Lipiec 07, 2017, 13:59:01
Cześć,

jak można przygotować grafiki prezentujące aplikację jak w tej grze ?

Przykładowy obrazek

Jest to znacznie milsze dla oka niż zwykły screenshot.

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline ekicam2

• Użytkownik

# Lipiec 07, 2017, 15:07:38

Offline ld

• Użytkownik

# Lipiec 07, 2017, 17:09:45
Dokładnie to. W wolnym czasie przejrzę całą stronę Google dla developerów :)
Dziękuje.

Offline matheavyk

• Użytkownik
    • rabagames.com

# Lipiec 07, 2017, 19:09:34
Mimo wszystko warto zwrócić uwagę na to, co tam jest napisane:
Note: Do not use graphics created here in your feature image or screenshots for your Google Play store listing, using the screenshot alone without framing is recommended. See the Google Play graphics guidelines

Zgadzam się, że na komputerze lepiej wyglądają te screeny z ramkami. Nie wiem jednak, czy na smartfonie nie lepiej się przegląda screeny bez ramek. I teraz powstaje pytanie: jaki jest stosunek oglądających na komputerze względem oglądających na smartfonie? Zresztą jest jeszcze więcej pytań, które warto sobie zadać.

Offline ekicam2

• Użytkownik

# Lipiec 07, 2017, 21:20:35
Z mojej perspektywy wygląda to natomiast w ten sposób: nieważne czy z ramką czy bez. Ważne żeby na obrazkach były faktyczne screeny z gry.
Wiele razy się spotkałem z "grafik płakał jak projektował" typu postacie z gry na jakimś koncepcyjnym tle z napisem "Zdobywaj sojusze" itp.

Offline ld

• Użytkownik

# Lipiec 07, 2017, 22:03:19
Mimo wszystko warto zwrócić uwagę na to, co tam jest napisane:
Zgadzam się, że na komputerze lepiej wyglądają te screeny z ramkami. Nie wiem jednak, czy na smartfonie nie lepiej się przegląda screeny bez ramek. I teraz powstaje pytanie: jaki jest stosunek oglądających na komputerze względem oglądających na smartfonie? Zresztą jest jeszcze więcej pytań, które warto sobie zadać.

Zapoznałem się z tą uwagą.

Po namyślę zostawię screnshoty bez ulepszeń. Nowe obrazki wykorzystam do promocji na stronie www.