Autor Wątek: Programista Python/Django / chętny na staż w Unity3D  (Przeczytany 887 razy)

Offline Yuras20

• Użytkownik

# Lipiec 02, 2017, 23:56:01
Jestem programistą z dwuletnim komercyjnym doświadczeniem. Programuję głównie aplikacje webowe przy użyciu frameworków: Django(Rest Framework)/Flask. Bardzo chętnie dołączyłbym do zespołu tworzącego gry przeglądarkowe. Jeśli ktoś chciałby się dowiedzieć o szczegółach mojego doświadczenia zawodowego to proszę o kontakt.

Poszukuję także możliwości nauczenia się programowania w środowisku Unity3D/C#. Nie miałem dużo styczności z tym środowiskiem, ale chciałbym się go nauczyć na stażu i możliwie szybko rozpocząć współpracę jako Junior Developer.

Mój Github: https://github.com/JerzySpendel?tab=repositories (większość projektów powstała przed podjęciem pracy jako programista)
Email: jspendel@gmail.com

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline koirat

• Użytkownik

• +1
# Lipiec 03, 2017, 00:23:08
Poszukuję także możliwości nauczenia się programowania w środowisku Unity3D/C#. Nie miałem dużo styczności z tym środowiskiem, ale chciałbym się go nauczyć na stażu i możliwie szybko rozpocząć współpracę jako Junior Developer.
Miałem coś napisać, ale odechciało mi się.
Tą misję przekazuje wam drodzy forumowicze

Release the Hounds !!! - Brać go !!!

Offline matheavyk

• Użytkownik

# Lipiec 03, 2017, 02:37:32
To jeszcze ja wtrącę swoje 3 grosze nim zacznie się chłosta.

Jeśli jesteś z Wrocławia lub okolic, to http://theknightsofunity.com/ poszukują programistów Unity3d.
Nie wiem, co masz na myśli poprzez "możliwość nauczenia się". Na pewno nie przydzielą ci nauczyciela, ale jak do nich napiszesz, to może podpowiedzą w jaki sposób i czego się nauczyć zanim cię zatrudnią.

Ileż musiałem usunąć docinek z mojego posta to tyko bóg jeden wie. I Koirat też pewnie wie :D

Offline JasonVoorhees

• Użytkownik
    • The Immortal Life of the Son of Jay

# Lipiec 03, 2017, 17:03:13
Na prośbę koirata...

Możliwość nauczenia się Unity masz na wyciągnięcie ręki. Ty szukasz niani do kodzenia. Weź jakiś porządny kurs od podstaw na YouTube i działaj. Ja zaczynałem od buzzsaw 2D.

Zanim będziesz miał szanse na juniora, powinieneś chciaż ogarnąć Unity na tyle, żeby potrafić samodzielnie sklecić jakąś małą grę.

Offline Yuras20

• Użytkownik

# Lipiec 03, 2017, 20:48:08
Uspokójcie się :P Dałem po prostu informację, że jeżeli ktoś chciałby sobie wyszkolić kogoś na programistę Unity3D to jestem zainteresowany. Raczej nie miałoby to sensu o ile wcześniej taka osoba nie programowała już zawodowo, a jako że mam już nieco doświadczenia to uważam, że wyszkolenie mnie w krótkim czasie jest bardzo możliwe :) Jak ktoś nie przystaje na takie warunki, to go nie zainteresuje moje ogłoszenie.

Zresztą pierwsza cześć mojej pierwszej wypowiedzi wydaje mi się póki co bardziej prawdopodobna. Luz ziomeczki.

Offline Yuras20

• Użytkownik

# Lipiec 03, 2017, 20:51:33
Miałem coś napisać, ale odechciało mi się.
Tą misję przekazuje wam drodzy forumowicze

Release the Hounds !!! - Brać go !!!

:P

Offline Kyroaku

• Użytkownik

# Lipiec 03, 2017, 21:12:16
Porozsyłaj CV. Da się dostać na staż, czy praktyki bez żadnego doświadczenia, czy umiejętności.

Offline JasonVoorhees

• Użytkownik
    • The Immortal Life of the Son of Jay

# Lipiec 03, 2017, 21:51:14
Porozsyłaj CV. Da się dostać na staż, czy praktyki bez żadnego doświadczenia, czy umiejętności.
Czy też wypłaty...

Offline koirat

• Użytkownik

# Lipiec 03, 2017, 23:27:13
Do gamedevu ?
Nie daje wiary.

Chyba że do przynoszenia herbaty i masażu stóp.

Offline matheavyk

• Użytkownik

# Lipiec 04, 2017, 05:22:12
Ja też nie daje. Gamedev jest za biedny, żeby poświęcić czas kogoś doświadczonego na "nauczyciela", a jednocześnie, paradoksalnie, czas tego kogoś jest zbyt cenny, żeby był "nauczycielem".

Na masażystę to i owszem :D.

Offline Joker

• Użytkownik

# Lipiec 05, 2017, 11:10:06
Do gamedevu bez C# i Unity?! Panie! toć to chyba już nawet do kopania rowów bez tego nie biero! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak całkiem serio, ogarnij Unity na tyle samemu żeby odwalić dwie gry na githuba i śmiało możesz rozsyłać CV. Z jakim skutkiem to zależy tylko od ciebie.

Offline Kyroaku

• Użytkownik

# Lipiec 05, 2017, 21:03:49
Czy też wypłaty...
Dają minimalną, więc w sumie masz rację :P

Zawsze warto wysyłać CV. Okazuje się, że nawet, jeśli ktoś szuka eksperta, to może znaleźć Ciebie :P

Offline matheavyk

• Użytkownik

# Lipiec 06, 2017, 00:40:25
Tak na serio, to jeszcze T-Bull teraz musi zatrudnić dużo pracowników, bo mają 60 a chcą mieć 150. Tutaj jakieś ogłoszenie jest (nie wiem, czy akurat to jest aktualne, ale oni i tak cały czas szukają programistów): http://www.skillshot.pl/jobs/6428-programista-gier-w-jezyku-c-at-t-bull-s-a

A skoro mówicie tak o tym wysyłaniu CV i płacy minimalnej... naprawdę znacie jakąś firmę, w której zatrudnią na stanowisko programisty Unity3d osobę, która nie zna Unity3d i na co dzień nie pisze w C# ?

Offline Kyroaku

• Użytkownik

# Lipiec 06, 2017, 20:22:41
A skoro mówicie tak o tym wysyłaniu CV i płacy minimalnej... naprawdę znacie jakąś firmę, w której zatrudnią na stanowisko programisty Unity3d osobę, która nie zna Unity3d i na co dzień nie pisze w C# ?
Tak. Elementarna wiedza, którą zdobywa się po przeczytaniu/obejrzeniu jednego tutorialu to dla mnie wciąż "nie zna się na Unity"xd

EDIT: W sumie to źle przeczytałem. Nie znam firmy, które takie osoby zatrudnią. Znam firmy, które takie osoby zatrudniły.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 06, 2017, 20:43:09 wysłana przez Kyroaku »