Autor Wątek: Symulacja Systemu Operacyjnego [Allegro5]  (Przeczytany 8654 razy)

Offline NEO_

• Użytkownik

# Lipiec 22, 2018, 10:45:22
Witam :)

Dziś dodałem kolejną funkcjonalność w Explorerze: Swobodne przesuwanie plików w podglądzie.
Wcześniej taka możliwość istniała tylko na Pulpicie. W Explorerze będzie to podstawą do przeniesienia pliku z katalogu bezpośrednio do Kosza lub Pulpitu czy też do innego katalogu :)

Pracuję też nad opcją tworzenia kont dla kilku Użytkowników oraz Uprawnieniami do plików i katalogów.

Myślę też nad przerzuceniem tego Tematu do działu: "Projekty zaawansowane" Nie wiem tylko czy ja sam mogę to zrobić czy trzeba pisać do Administratora z prośbą o przerzucenie. Wtedy dopiero będę udostępniał publicznie kolejne wersje tego projektu. Każdy będzie mógł pobrać paczkę i przetestować na swoim sprzęcie :D

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Online Boski

• Użytkownik

# Lipiec 22, 2018, 21:18:33
chetnie zerkne jak bedzie download

Offline NEO_

• Użytkownik

# Lipiec 30, 2018, 21:24:25
Update #016

Pierwszy prototyp Okna "Właściwości" Pliku/Folderu :) Wiadomo o co chodzi, nie muszę tłumaczyć co to będzie :)

Ogólnie brakuje jeszcze paru elementów charakterystycznych dla systemów rodziny Win/Linux.
W dodatku cały czas staram się eliminować zauważone bugi. Jest coraz lepiej, ale nie chcę zapeszać :D

Offline Kos

• Użytkownik
    • kos.gd

# Sierpień 03, 2018, 16:39:39
Jest okazja żeby pokazać coś nowego, świeżego niż ten oklepany pomysł Gatesa. :)

Gatesa, ha ha!

Offline NEO_

• Użytkownik

• +1
# Sierpień 05, 2018, 12:37:12
Update #017

Powoli kończę pracę nad oknem Właściwości pliku.

Została też dodana funkcja ukrywania plików i folderów. Wystarczy zaznaczyć to w Atrybutach :)

Wiadomo o co chodzi: Plik jest widoczny i świeci się na szaro przy włączonej widoczności plików Ukrytych.