Autor Wątek: To jak, tworzymy te gry?  (Przeczytany 723 razy)

Offline Joker

• Użytkownik

# Czerwiec 08, 2019, 12:53:20
Ale co to miało by dać? Ten serwis był bardzo długo zaniedbywany i tu jest problem, ludziom się znudziło taplać w błocie. No i przy okazji świat nie stał w miejscu - obecnie reklama na takim serwisie nic nie da, wszystko siedzi na socialmediach. A społeczność tego serwisu też ma lepsze miejsca do rozmów.

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Shelim

• Użytkownik
    • Homepage

# Czerwiec 08, 2019, 18:17:57
@Joker

O tym mówię - zinkorporacić social media i wykorzystać ich power, zamiast udawać że z nimi wygramy :)

Offline Joker

• Użytkownik

# Czerwiec 08, 2019, 21:42:10
Shelim, wydaje mi się że na to jakieś 5 lat za późno. Ludzie którzy tu pisali mogą już nawet nie żyć xD

Offline bartekm

• Użytkownik
    • Wordpress Blog

# Sierpień 02, 2019, 21:56:20
Ta strona jeszcze żyje? Widzę, że na głównej są jakieś projekty, ale nikt nie komentuje. Warsztat poleca ostatnio aktualizowany rok temu(!). Forum to już w ogóle zarosło pajęczynami, niektóre posty sprzed 2-3 lat. Stara gwardia się wykruszyła, a nowa za bardzo nie chce się udzielać. Szkoda trochę, bo kiedyś tętniło tu życiem, ludzie chwalili się silnikami, a innych ciągnęło do pisania gier. Może zmienia się trend w pisaniu i gry nie są już tak popularne.

Offline MDW

• Użytkownik
    • www.encore-games.com

# Sierpień 02, 2019, 22:04:08
Niedawno (zupełnie przypadkiem) spotkałem na żywo kogoś z tego forum i powiedział mi, że ludzie porozchodzili się po facebookowych grupach. Mnie to trochę dziwi, bo nienawidzę facebookowego bałaganu. Forma klasycznego forum w którym zawsze wszystko można znaleźć i nic nie ginie, najbardziej mi odpowiada.

Generalnie myśle, że niestety nic na to nie poradzimy. Niech sobie to forum żyje tak długo jak to tylko możliwe. Ale wiadomo, że nastały takie czasy, że raczej nie przeżyje.

Offline bartekm

• Użytkownik
    • Wordpress Blog

# Sierpień 02, 2019, 22:56:33
Ogólnie fora takie jak te przechodzą powoli w stan spoczynku na rzecz stron typu StackOverflow/Quora. Myślę, że przekształcenie tego forum do powyższej formy mogło być dobrym pomysłem. Kiedyś nawet było coś takiego na warsztacie (Q&A), ale potem przestało działać, aż w końcu zniknęło.
Tutaj jest problem nie tylko z forum, ale ogólnie na stronie mało się dzieje. Sam Pan administrator zapowiadał zmiany, rozbudowę. Minęły 2 lata i jak dotąd nic się nie zmieniło. Może znalazł by się ktoś kto chciał by rozruszać cały ten serwis i przekazać mu pałeczkę, bo trochę szkoda, żeby się to wszystko zmarnowało.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 03, 2019, 10:38:47 wysłana przez bartekm »

Offline jjoker8

• Użytkownik

# Sierpień 05, 2019, 13:33:54
Facebook też umiera swoją drogą :). Jestem zdziwiony małym ruchem na forum, w okolicach 2012 kiedy sam zaczynałem się interesować tematem to forum było najlepszym miejscem na start. Może ludzie w Polsce przestali się interesować robieniem gier? Sam zaglądam tu co jakiś czas ale nikt nie zadaje pytań w szkółce jak kiedyś i w ogóle nie ma ciekawych dyskusji. Może tutoriale na yt przejęły rolę szkółki?

Offline laggyluk

• Użytkownik
    • twitter

# Sierpień 05, 2019, 23:53:08
Może ludzie w Polsce przestali się interesować robieniem gier?
Albo nauczyli się angielskiego ;)