Autor Wątek: Poszukuję grafika [Nieaktualne]  (Przeczytany 865 razy)

Offline marcin107

• Użytkownik

# Styczeń 25, 2017, 16:35:19
Witam!
Poszukuję grafika do współpracy nad prostym projektem w unity3d.
Gra jest sieciowym shooterem 3d i jej pierwotna idea polega na obronie bazy przed nadchodzącymi potworami(zombie). Projekt jest na etapie, że już coś się w nim dzieje, tzn. można połączyć się przez sieć, można strzelać, zombie nadchodzą, jest ranking, sklep - czyli już w sumie całkiem sporo.
Niestety teraz każdy kolejny element gry wymaga jakiegoś nowego modelu np. zombie lub tekstur i animacji, więc stoję teraz w martwym punkcie. (Jako że pracuję kompletnie sam nad projektem, a jestem tylko skromnym programistą.) Jeżeli jesteś zainteresowany/a podszkoleniem swoich umiejętności, a nie masz pomysłu na kolejny projekt dla siebie, to zapraszam do współpracy i proszę o skontaktowanie się ze mną w tym temacie lub w wiadomości prywatnej.

Krótki gameplay: https://www.youtube.com/watch?v=xZR1j3bddFI
« Ostatnia zmiana: Styczeń 27, 2017, 19:40:09 wysłana przez marcin107 »

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline FrozenShade

• Użytkownik

# Styczeń 25, 2017, 20:05:07
Filmik poprosimy. Video z działającej gry, nawet jeśli wszystko będzie rysowane w paincie zachęci bardziej najdłuższy post zachwalający projekt.

Offline marcin107

• Użytkownik

# Styczeń 26, 2017, 15:20:05

Offline JasonVoorhees

• Użytkownik
    • The Immortal Life of the Son of Jay

# Styczeń 26, 2017, 21:17:44
Jako hobbystyczny projekt, ok ;) Fajnie się można nauczyć co nieco o multiplayerze.

Oczywiście na Twoim miejscu nie wiązałbym nadziei na sukces (ilość graczy itp.), bo strzelanek z zombie jest już pokaźna ilość na rynku i dlaczego gracz miałby akurat Twoją grę wybrać z całego gąszczu gier tego typu? Na samym Steamie jest kilka takich gier na zasadach Free To Play - http://store.steampowered.com/app/224260 , http://store.steampowered.com/app/555570

Online koirat

• Użytkownik

# Styczeń 26, 2017, 22:04:29
Najgorsze to to ze gra wyglada jakby byla sklejona z komponentow z asset store.
Co dobrze nie wrozy jej przyszlosci.

Offline Sarann

• Użytkownik

• +1
# Styczeń 26, 2017, 22:18:54
Z drugiej strony te gry zajmują po 10GB albo i więcej przestrzeni. Kiedy ja mając 120SSD nie mogę sobie na to pozwolić. Jakbyś zrobił coś małego, < 1000MB, pewnie wybrałbym twoją grę spośród tych wszystkich.

Online koirat

• Użytkownik

# Styczeń 26, 2017, 22:23:24
Ale nie masz zadnego innego dysku ?
Jak dajesz rade ze 120 ?

Zawsze myślałem ze strategią jest mieć system na ssd a inny dysk do danych.

Offline Sarann

• Użytkownik

# Styczeń 26, 2017, 22:27:38
No, w sumie prawda, mam dysk zewnętrzny 1TB.
Ale jakoś daję radę na moim lapku ;)

Offline marcin107

• Użytkownik

# Styczeń 26, 2017, 22:38:06
Cóż gierka była robiona hobbistycznie to prawda, uczyłem się networkingu, a po paru projektach dla zabawy - zacząłem sobie stawiać cele, które są "do zrobienia".

Tak gra była sklejona z asset stora, bo ja nie umiem robić grafiki a samo robienie interfejsu i kodu i tak już jest zajmujące.

No i tak, zgadzam się, konkurencja jest duża, więc zastanowię się czy na pewno jednak chcę rozwijać ten projekt. Z mojej strony ten projekt jest już jakby skończony, teraz zostaje go tylko rozwijać o nowe funkcje i lepszą grafikę. Gra jest bardzo prosta i w sumie, jest tylko tak sobie ot żeby postrzelać.

Pomyślę jeszcze, ale może i faktycznie nie ma co go męczyć? Udostępnić za free na jakichś torrentach(Albo zrobię swoją stronkę) i niech sobie ludzie grają jak będą chcieli.

Offline JasonVoorhees

• Użytkownik
    • The Immortal Life of the Son of Jay

# Styczeń 27, 2017, 13:33:38
Nie rób swojej stronki, skorzystaj z IndieDB :) Można wrzucać tam pliki związane z Twoją grą do 8GB (chyba, że przez ostatni rok coś się zmieniło ;) ).

Z drugiej strony te gry zajmują po 10GB albo i więcej przestrzeni. Kiedy ja mając 120SSD nie mogę sobie na to pozwolić. Jakbyś zrobił coś małego, < 1000MB, pewnie wybrałbym twoją grę spośród tych wszystkich.
Wymień na 240GB, już są dość tanie. Kupując lapka miałem w nim dysk HDD 640GB. Od razu dokupiłem do niego SSD, a HDD poszedł do kieszeni USB. Biblioteka Steam leży na HDD, reszta na SSD.

Swoją drogą teraz są pendrive'y po 64GB, czy 128GB, też jakieś rozwiązanie :)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 27, 2017, 13:40:15 wysłana przez JasonVoorhees »