Autor Wątek: Co się stało z Warsztatem?  (Przeczytany 952 razy)

Offline MDW

• Użytkownik
    • www.encore-games.com

• +1
# Grudzień 15, 2016, 23:30:46
Najbardziej zabolało mnie brak aplikacji na mobiliki. Kiedy dużo podróżowałem i nie miałem zbyt dużego dostępu do pc, po prostu nie chciało mi się męczyć na telefonie ze stroną.
Ja nawet jak siedzę w domu to głównie na smartfonie albo tablecie przeglądam sieć. Nawet siedząc przy komputerze wolę na tablecie (tym bardziej, że jednym ruchem ręki strona pojawia się na komputerze). Uważam, że forum spokojnie można używać na 4-calowym ekranie. Nie widzę potrzeby od razu pisać specjalnej aplikacji. Zwłaszcza, że samo napisanie to jedno ale potem taka aplikacja wymaga utrzymania. Systemy operacyjne dla urządzeń przenośnych szybko się zmieniają, rozwijają i aplikacje trzeba często aktualizować. Szkoda roboty skoro przez www spokojnie można używać.

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Reg

• Administrator
    • Adam Sawicki - Home Page

# Grudzień 16, 2016, 19:34:57
moonshield: A propos pisania artykułów - nie chcę mówić, że to jest zły pomysł, bo sam pomysł jest bardzo dobry, ale myślę, że jest szczególnie trudny do zrealizowania. Napisać pełnoprawny artykuł jest najtrudniej - to wymaga najwięcej wiedzy i wkładu pracy, w porównaniu z pochwaleniem się swoim istniejącym już projektem albo pisaniu krótkich postów, jak te na forum, StackOverflow, Reddit czy na blogach. Dlatego wątpię, żeby znalazło się dużo osób chętnych do pisania artykułów.