Autor Wątek: THE SQUARE [ANDROID][GRA]  (Przeczytany 654 razy)

Offline ld

• Użytkownik

# Listopad 15, 2016, 22:38:34
Witam wszystkich serdecznie,

postanowiłem kontynuować projekt przygotowany na Warsztat Summer Code 2016.

Krótko o projekcie:

Prosta gra logiczna w której  kierujemy małym kwadratem. Za pomocą dotykania ekranu powiększamy lub pomniejszamy kwadrat. Za mały opadnie w przepaść. Po opadnięciu kwadratu cześć schodka znajdująca pod nim odrywa się od reszty i opada bezpowrotnie na dół poza ekran. Należy zauważyć, że aby przejść na poziom N+1 należy N opaść na schodek każdorazowo skracając schodek.   

Kilka słów ode mnie:

Od czasu zakończenia warsztatowego konkursu wprowadziłem dużo zmian w grze. Nie wszystkie były równie udane.  Ale cóż człowiek uczy się na błędach.  Obecnie nie wiem do końca co zrobić z projektem. A muszę zaznaczyć że jest to moja pierwsza gra:) Rozważam wydanie gry w tej postaci na drugim gifie po uporaniu się kilkoma elementami, które pozostawiłem niedokończone aby skupić się na rozgrywce lub wprowadzić jeszcze klika zmian zasugerowanych mi użytkowników Warsztatu.  Tak więc podaje klika odnośników oraz dwa gify (drugi z nich przedstawia obecną wersję gry). Liczę na opinie/uwagi lub podpowiedzi. Kilka miłych słów też nie zaszkodzi a doda mi motywacji do dalszej pracy. Z góry dziękuje:)

Do stworzenia gry użyłem Corona SDK oraz Lua.
Strona na warsztacie z projektem
Mój twitter  dopiero zaczynam go używać

Stara wersja gry

YouTube

https://www.youtube.com/watch?v=Or3lc1wVPQE

https://www.youtube.com/watch?v=jzQbf94Q6g0

Obecna wersja

« Ostatnia zmiana: Listopad 23, 2016, 00:57:02 wysłana przez ld »

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline ld

• Użytkownik

# Listopad 23, 2016, 00:56:31
Wprowadziłem kilka zmian o których warto poinformować
  • dodałem przycisk PAUSE zamiast MENU w prawym górnym rogu,
  • poprawiłem wygląd paska z czasem,
  • dodałem wznawianie gry po przerwaniu rozgrywki,
  • kilka pomniejszych zmian

Offline ld

• Użytkownik

# Grudzień 07, 2016, 22:46:16
Pracę nad grą dobiegły końca. Gra THE SQUARE jest dostępna w sklepie Google Play.

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z nią. Muszę dodać że nie łatwo było mi ukończyć grę. Miałem pewne trudności z dodaniem zapisu i odczytu wyników globalnych. Ale mniejsza o to. Cieszę się że ukończyłem projekt i z pewnością na tym nie po przestane.

Pozdrawiam,
ld
« Ostatnia zmiana: Grudzień 07, 2016, 22:48:15 wysłana przez ld »