Autor Wątek: Brak motywacji (aka jak znalezc prace?)  (Przeczytany 2908 razy)

Offline waxx

• Użytkownik

# Listopad 10, 2016, 01:13:00
Po ang nie stosuje się wcięcia do akapitów. Wpisałbym "Resume" po ludzku.
Tak to fajnie.

Studiów nie zrobiłem, ogólnie matura z matmy do poprawki

Lepiej się tym nie chwal jak chcesz robotę w gamedevie...
« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2016, 14:31:51 wysłana przez waxx »

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Reg

• Administrator
    • Adam Sawicki - Home Page

# Listopad 10, 2016, 13:02:38
Prowadzenie przez lata forum dyskusyjnego na temat modowania gier - jak najbardziej warto wpisać do CV.

Umiejętności personalnych typu dogadywanie się z innymi - ja bym nie wpisywał. To są takie nic nie znaczące hasła.

Na temat Twojego nowego CV w PDF:

Adresu pocztowego nie musisz podawać, bo po co on komu? Ktoś, kto Cię rekrutuje, ma do Ciebie przyjść albo przysłać Ci tradycyjny list? Wystarczy miasto, choć to też ma znaczenie o tyle, o ile nie jesteś gotowy do relokacji. Tak to wcale nie musi być miejsca zamieszkania.

Podsumowanie na początku: Wyrzuć to zdanie "I love the zombies popculture, my favourite music is probably rap, disco and classic.". Informacje o zainteresowaniach pozazawodowych, jeżeli w ogóle umieszczać je w CV (ja tego nie robię), to nadają się gdzieś na sam koniec, a nie w tym kluczowym miejscu.

Podsumowanie na początku: Masz literówkę - "prefeer" pisze się przez jedno "e".

Education: Skoro reszta jest po angielsku, to też przetłumacz. Szkoła średnia to jest "high school".

"Proudest Projects" - to jakoś źle brzmi. To Ty jesteś dumny z tych projektów, a nie te projekty są dumne :) Napisz może lepiej "Major projects", albo "notable", albo "important", albo "biggest".

Formatowanie: Nie podoba mi się używanie indeksów górnych. Ta czcionka jest przez to dużo mniejsza, niż normalna. Napisz te rzeczy może lepiej w nawiasie, albo np. kolorem szarym.

Formatowanie: Adres portfolio nie jest linkiem :(

Sorry, że tak dużo uwag, ale to są drobiazgi. Tak ogólnie to CV bardzo mi się podoba.