Autor Wątek: Scenariusze do wszystkiego i na każdy temat  (Przeczytany 2076 razy)

Offline paulinascenar...

• Użytkownik

• Zbanowany
# Październik 09, 2016, 19:28:39
-Tworzenie scenariuszy
- Poprawa gotowych scenariuszy
- Rozwinięcie pomysłów
- Streszczenie scenariusza i wiele, wiele więcej.
Skontaktuj się ze mną, zacznijmy współpracę już dziś: paulinascenarzystka@o2.pl

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline FrozenShade

• Użytkownik
    • Skullstone's official site

• +7
# Październik 09, 2016, 21:03:10
Jeśli piszesz scenariusze tak jak ogłoszenia to ja podziękuję...

Offline Guzik

• Użytkownik
    • Insalgo | Aplikacje mobilne, WWW, Elektronika

# Październik 10, 2016, 07:47:44
Jeśli piszesz scenariusze tak jak ogłoszenia to ja podziękuję...

Możesz sprawdzić już dziś czy tak faktycznie jest.
« Ostatnia zmiana: Październik 15, 2016, 05:18:57 wysłana przez Guzik »

Offline damoch

• Użytkownik

# Październik 10, 2016, 09:05:23
i wiele, wiele więcej.

Aż strach pomyśleć "czego".

Offline FrozenShade

• Użytkownik
    • Skullstone's official site

• +1
# Październik 10, 2016, 09:22:10
Możesz sprawdzić już dziś czy tak faktycznie jest.

Chodzi o to, że po przeczytaniu takiego ogłoszenia to nawet nie mam ochoty sprawdzać. Tak, jak w przypadku grafika chciał bym mieć linki do chociaż kilku jego prac, chociażby po to, żeby na wstępie wiedzieć w jakim stylu grafik rysuje/modeluje, tak i tutaj ogłaszający się mógł by dać jakąś próbkę swoich umiejętności. Na przykład pisząc fajnego, przyciągającego uwagę posta - w formie krótkiej historyjki, nie wiem, nie ja tu jestem pisarzem.

Offline Guzik

• Użytkownik
    • Insalgo | Aplikacje mobilne, WWW, Elektronika

# Październik 15, 2016, 05:20:27
Chodzi o to, że po przeczytaniu takiego ogłoszenia to nawet nie mam ochoty sprawdzać. Tak, jak w przypadku grafika chciał bym mieć linki do chociaż kilku jego prac, chociażby po to, żeby na wstępie wiedzieć w jakim stylu grafik rysuje/modeluje, tak i tutaj ogłaszający się mógł by dać jakąś próbkę swoich umiejętności. Na przykład pisząc fajnego, przyciągającego uwagę posta - w formie krótkiej historyjki, nie wiem, nie ja tu jestem pisarzem.

Mój wpis to była oczywista ironia i odnosił się do oklepanego "już dziś".

Offline 313

• Użytkownik

# Październik 28, 2016, 22:10:55
Paulina nie przejmuj się, taki hejt to na tym forum normalka. Rób swoje, fajnie że dałaś nam znać, że w razie czego można do ciebie uderzać o scenariusz.

Offline Kyroaku

• Użytkownik

# Październik 29, 2016, 00:06:05
Nie odróżniasz hejtu od krytyki.
Nikt nie kazał autorce rzucić tego co robi, ani nie powiedział, że jest w tym kiepska.

Offline 313

• Użytkownik

# Październik 30, 2016, 23:03:05
Napisałem, że ktoś kazał jej rzucić to, co robi? Zasugerowano jej, że jest kiepska, Guzik nawet pisze, że użył ironii (nieudolnie zresztą), do zwrotu "już dziś". FrozenShade dziękuje za współprace na podstawie ogłoszenia. Damoch boi się, bo jest napisane "wiele wiele więcej". Gdzie tu jest krytyka? Przestałem wchodzić na tą stronę, bo rzygać mi się chce jak podsumowujecie kogoś nie mając o jego pracy zielonego pojęcia. Jakby wam ktoś krzywdę tym ogłoszeniem robił. Może nie jest idealne, no ale jaśnie panowie chcieliby żeby wszystkie ogłoszenia na tym forum były super podpasowane pod ich gusta. Nosz japierd.... Wielcy programiści. Nie chrzań, że tu nie ma hejtu, to nie pierwsze takie ogłoszenie, gdzie zamiast zachęcić i zmotywować rzucacie hejtem, ironiami i bezczelnie nazywacie to "krytyką". Normalnie ręce opadają.. Cholerna gimbaza..

Offline koirat

• Użytkownik

# Październik 30, 2016, 23:44:28
To prawda że jest hejt na warsztacie, ale jest usprawiedliwiony ;)

Offline Rakieta

• Użytkownik

# Październik 30, 2016, 23:51:15
Zgadzam się z wami wszystkimi.

Nienawidzę „dojeżdżania” w internecie i jeden komentarz pod danym wpisem zdecydowanie wystarczy, by dać komuś do zrozumienia, że zrobił coś nieodpowiednio.

Druga sprawa, że zawsze warto uświadomić kogoś, że jego ogłoszenie odstrasza, zamiast zachęcać. To normalne i słuszne, bo uczymy się tylko na błędach, o których popełnieniu jesteśmy świadomi. Przeglądam ostatnio wiele różnych grup i za kiepskie ogłoszenie wszędzie się karci, nieważne czy odbiorcami jest gimbaza, czy programiści z wieloletnim doświadczeniem. Poświęcając chwilę czasu więcej na swoje ogłoszenie, dajesz mi do zrozumienia, że szanujesz mój czas i zależy Ci na kontakcie, a więc zwiększasz szansę jego uzyskanie. Sam co prawda raczej olewam takie sprawy, ale w pełni rozumiem reakcję internetu. Mam wręcz teorię, że to właśnie osoby dorosłe bardziej bolą te zmarnowane sekundy życia na przeczytanie czegoś, co nie było tego warte. Ale to już moja opinia.

Natomiast 313: I tak Ciebie podziwiam, bo napisałeś „Paulina nie przejmuj się”. Osobiście zakładam od samego początku obserwacji tego tematu, że Paulina po publikacji mogła do nas ani razu nie zajrzeć — przecież adres e-mail stanowi 10% tego ogłoszenia.

PS. Właśnie sprawdziłem profil. Jeśli autorka nie zagląda tutaj jako „gość” to znaczy, że moja teoria się potwierdza. Ale akurat tego nie wiem.

Lubimy sprawiedliwość i tyle. Kiedy szukam kogoś do projektu to poświęcam tych kilkanaście/kilkadziesiąt minut na opisanie sytuacji, potrzeb, zastanawiam się chwilę co ten Grafik 2D chciałby wiedzieć nim się ze mną skontaktuje. Bo na kontakt też poświęci conajmniej kilkanaście minut, więc pewnie nie chce ich zmarnować. Tego samego oczekuję od innych i większość podchodzi do tego tak jak ja.

Aaach tak się rozpisałem. Było kilka minut wolnego czasu.

Offline Kos

• Użytkownik
    • kos.gd

# Październik 31, 2016, 11:35:17
Jest taka fajna zasada - chwal publicznie, krytykuj na osobności. I'll just leave it here.