Autor Wątek: Shape Quest  (Przeczytany 1536 razy)

Offline Olq

• Użytkownik

• +1
# Wrzesień 29, 2016, 18:14:23
Hej!

Shape Quest - to gra zręcznościowa, której zadaniem jest skopać graczu tyłek w uczciwy i przejrzysty sposób.
Twoim zadaniem będzie omijanie pojawiających się przeszkód, ale nie licz na taryfę ulgową!

Gra jest przeznaczona przede wszystkim na Androida, ale można też w nią zagrać na pececie.

Link do projektu:
http://warsztat.gd/projects/shape_quest

Video przedstawiające grę:
https://www.youtube.com/watch?v=X-31Iay3z64

Mały disclaimer:
Prace nad grą zacząłem wraz z początkiem wakacji, a skończyłem ją tydzień temu. Niestety dopiero wczoraj dowiedziałem się o tym konkursie, dlatego tak późno zgłaszam swój projekt...

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline damoch

• Użytkownik

# Wrzesień 30, 2016, 02:14:57
A nie możesz skompilować do WebGL? :)

Offline Olq

• Użytkownik

# Październik 01, 2016, 02:00:58
Wiesz co, ostatnio próbowałem to wrzucić do HTML5 (korzystam z libGDX), ale coś jest problem z uruchomieniem gierki na localhost...

Chętnie dodałbym taką funkcjonalność, acz niestety nie mam dzisiaj czasu na bawienie się w debugowanie. Zachęcam do zagrania na Androidzie (najwięcej metod sterowania, polecam tilt :)), a jeżeli ta opcja odpada - jest też plik .jar, który mam nadzieję wystarczy jako alternatywa.

Btw gierka waży aż 85mb przede wszystkim ze względu na muzykę. Przed konwersją z .mp3 do .ogg apka zajmowała aż 130mb :p

Offline Olq

• Użytkownik

• +2
# Październik 15, 2016, 12:43:22
Wyrazy szacunku dla wszystkich uczestników konkursu! Wasze gry naprawdę robią wrażenie ;)

A co do ShapeQuesta - mam kilka pomysłów, które będę stopniowo wcielać w życie (na tyle na ile pozwolą studia :D)

Na pewno dodam achievementy, których zdobywanie odblokuje różne bonusy; myślę też o customizacji wyglądu statku i/lub tła, przeszkód.
W najbliżej aktualizacji pojawią się dodatkowe mapy ułatwiające przeskok do trudniejszych poziomów.

Dzięki za zagranie w mój projekt!