Autor Wątek: Game Based Learning w polskich szkołach  (Przeczytany 1189 razy)

Offline smerf123

• Użytkownik
    • Projektowanie gier

# Sierpień 03, 2016, 17:14:38
Hej!

Właśnie wystartował portal, który mam przyjemność współtworzyć o tematyce Game Based Learningu oraz Gamifikacji, a szczególnie na ich praktycznych wykorzystaniu w polskich szkołach. Jeśli interesuje was ta tematyka, to serdecznie zapraszam. http://gamebasedlearning.edu.pl/

Pozdrawiam Jimmy

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline matheavyk

• Użytkownik

# Sierpień 04, 2016, 23:16:52
Moje skromne uwagi, może się przydadzą.

1. Współtworzysz portal, więc jest tam więcej niż jedna osoba. Fajnie, gdyby przed wrzuceniem artykułu przeczytała go i poprawiła inna osoba niż ta, która go pisała. Na głównej stronie jest np. "Siedząc prawie trzy dekady w tematyce gier i obecne dyskusje wokół ich przeznaczenia(...)". To jest po prostu niepoprawnie sformułowane zdanie. Widziałem też w artykułach trochę błędów typu brak przecinka przed "aby" albo ponadto pisanie "ponad to". Takie błędy każdemu się zdarzają. Po prostu fajnie, gdyby artykuł przechodził przez jakąś korektę, nawet kogoś, kto się tym profesjonalnie nie zajmuje.

2. Przeczytałem scenariusz lekcji przy użyciu gry Europa Universalis. Bardzo fajnie napisane, ale to bardziej instrukcja, jak stworzyć scenariusz. Fajnie, gdyby do artykuły był też dołączony... no cóż, przykładowy scenariusz lekcji :p.

Offline smerf123

• Użytkownik
    • Projektowanie gier

# Sierpień 05, 2016, 09:57:46
Dzięki za podesłanie błędów. Za moment postaram się je poprawić :)

Uwagi, co do scenariuszów przekażę naszemu nauczycielowi, który je pisał.