Autor Wątek: [PC] Rage of the Battlemage- nowa niezależna gra !  (Przeczytany 1947 razy)

Offline SatessaJ

• Użytkownik

# Lipiec 23, 2016, 23:57:59
Cześć!! Zachęcam Was do zapoznania się z nową, fascynującą grą. Jest w niej trochę Diablo i trochę Magicka. Rage of the Battlemage to gra dla każdego, młodego, gniewnego człowieka. Jeśli lubisz zabijać hordy wrogów to gra dla Ciebie. Już do kupienia na platformie Steam. Polecam!

http://store.steampowered.com/app/504360/

Hi!! I encourage you to check out with a new fascinating game! It has a little bit of Diablo and a little bit of Magicka. Rage of the Battlemage is a game for all the ragefull ;> young ones! If you like to kill hordes of enemies this game is for you! And now it's available on Steam!

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline koirat

• Użytkownik

# Lipiec 24, 2016, 00:11:43
Pieniądze ci przepływają koło nosa przez tą grafikę.

Offline beermaster

• Użytkownik

• +2
# Lipiec 24, 2016, 08:51:24
Zapowiada się ciekawie .... @Koirat a ty znowu kasa i grafika ... rozumiem że w ten sposób sugerujesz że jesteś bezrobotnym grafikiem

Offline koirat

• Użytkownik

# Lipiec 24, 2016, 09:29:21
Jestem robotnym programistą gier Indie który w ten sposób zarabia na życie.
Jako że OP chce zarobić na grze i niewątpliwie włożył w nią sporo pracy wydaje się to być marnotrawstwem wysiłku.

Offline Kos

• Użytkownik
    • kos.gd

# Lipiec 24, 2016, 12:10:11
Nie jest chyba aż tak źle z tą grafiką? Mi się podobają modele, nawet nawet podobają efekty (tylko ciut przegięta kolorystyka imho :)), jedyne co mi nie pasuje to HUD i ikony.

Podpimpowałbym też niektóre animacje: zobacz jak ten gigant uderza w ziemię z zamachu, praktycznie zwalnia rękoma przed uderzeniem. Animacja jest fajnie zrobiona, ale jakby troszeczkę inaczej poustawiać czasy, to gigant mógłby naprwadę walić z ziemię z impetem. Popracujcie :)

Offline JasonVoorhees

• Użytkownik
    • The Immortal Life of the Son of Jay

• +4
# Lipiec 24, 2016, 16:40:54
Grafika przecież jest piękna, bo w opisie pisze:
Dark atmosphere and beautifull graphic - Rage of the Battlemage

Offline Xion

• Redaktor
    • xion.log

# Lipiec 25, 2016, 18:13:14
beautiful graphic
Jak dla mnie to raczej chwali się urodą grafika :)

Offline damoch

• Użytkownik

# Lipiec 25, 2016, 22:35:52
OPie, skoro już piszesz o urodzie grafika/czki to wrzuć jego/jej screeny :D

A tak wracając do tematu - czy faktycznie jest aż takie wzięcie na klony Diablo? Mam wrażenie, że gier tego typu wychodzą całe stada.
A teraz naprawdę wracając do tematu - gra wygląda... Okej. Diablo i pochodne to zupełnie nie moja bajka, ale widać tu włożenie dużej ilości pracy, co się chwali :)

Offline koirat

• Użytkownik

# Lipiec 25, 2016, 22:43:50
@up Ej no, gość dał linka do steam-a.
Już chyba lepiej tego nie mógł zrobić.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 25, 2016, 22:49:35 wysłana przez koirat »

Offline SatessaJ

• Użytkownik

# Lipiec 28, 2016, 22:25:40
Cześć wszystkim ! Fajnie, że toczycie dyskusję ! A ja w między czasie pracuję nad update'ami. Pracuję również nad optymalizacją, jak i lekkim urozmaiceniem rozgrywki oraz niewielkim, darmowym DLC;). Dołączam mały filmik, który zapowiada pewną niespodziankę związaną z update'ami !

https://www.youtube.com/watch?v=1J4l_1G0p3Q&feature=youtu.be

Rzeczywiście kilka elementów można by dopracować, zmienić i, jak najbardziej poprawić, ale kiedy samemu pracuje się nad niemałym projektem, nie jest łatwo zrobić wszystkiego na tip top. Mimo wszystko mam nadzieję, że gra Rage of the Battlemage dostarcza chociaż trochę zabawy :D

Czy jest coś co chcielibyście, jako gracze, dodać do rozgrywki lub zmienić w niej ?

P.S Grafik niczego sobie, ale poprawię tę literówkę. :P