Autor Wątek: [PC] Archaica: The Path Of Light - wraz z bratem tworzymy grę ;)  (Przeczytany 8766 razy)

Offline pturecki

• Użytkownik

• +3
# Styczeń 10, 2017, 14:11:15
Witam. Zapraszam do zapoznania się z artykułem o Archaice w CD-Action:

Biorąc pod uwagę, że tworzymy tą grę w zasadzie tylko w dwie osoby (+ wiadomo - udźwiękowienie i kilka drobnostek) to bardzo dobrze wypadliśmy!
Pozdrawiam serdecznie!

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline moonshield

• Użytkownik
    • ::devBlog

# Styczeń 11, 2017, 22:54:21
Jestem pełen podziwu! Macie bardzo sensowny feedback co jest mega ważne i w dodatku pozytywny!

LOGICZNA * ELEMENTY HIDDEN OBJECT * LASERY :D

Offline pturecki

• Użytkownik

# Styczeń 13, 2017, 11:09:09
@moonshield: Dzięki :) Feedback faktycznie pozytywny, ale wymienione minusy są niestety istotne :/ Zobaczymy ile się uda z nich zlikwidować. No i niestety z tej gry raczej nie zrobimy wielkich cudów choćbyśmy się nie wiem jak starali, oby tylko zapewniła środki żeby przeżyć do kolejnej ;)

Offline pturecki

• Użytkownik

• +1
# Luty 18, 2017, 11:54:27
Witam. Dawno nic nie postowałem tutaj - oto screen na dzisiejsze screenshotsaturday. Skojarzenia z pewną starą grą (jaką?) uzasadnione ;)

Pozdrawiam serdecznie

Offline lethern

• Użytkownik

# Luty 18, 2017, 13:12:32
gratki itp; poprzednie screeny - ładne kolory (trawa), tutaj bardziej... diablowo, wydaje się że brakuje światła
« Ostatnia zmiana: Luty 18, 2017, 13:56:22 wysłana przez lethern »

Offline pturecki

• Użytkownik

# Luty 18, 2017, 14:35:20
@lethern: Dzięki. Możliwe, że światła brakuje. Ta runda jeszcze nie jest skończona finalnie, i była na szybko lekko poprawiana i screenowana przez programistę (czyli przeze mnie), a nie przez artystę (mojego brata) więc może wypadać gorzej ;P

Offline Avaj

• Użytkownik

# Luty 18, 2017, 20:06:24
Witam. Dawno nic nie postowałem tutaj - oto screen na dzisiejsze screenshotsaturday. Skojarzenia z pewną starą grą (jaką?) uzasadnione ;)
co rozumieć przez starą? Chromatron? Czy Lasermania?

Offline pturecki

• Użytkownik

# Luty 18, 2017, 21:48:41
@Avaj: Chromatron to ogólnie gra, na której się pierwotnie wzorujemy, i której pomysł rozbudowaliśmy. A mi chodzi o to z jakiej innej gry widać konkretnie w tej mapie inspiracje (podpowiem, że dziś to już totalne retro ;)  i dodatkowo kształt mapy podpowiada tą grę).

Offline Lerhes

• Użytkownik

# Luty 19, 2017, 02:48:56
Ślepy strzał: Pacman?

Offline pturecki

• Użytkownik

# Luty 19, 2017, 11:02:44
@Lerhes: Nie bardzo ;) Chodzi o układ płytek (w sam raz jak się je potraktuje jako pixele, odwrócone o 45 stopni). No i odpiera się w niej kolejne fale obcych (już łatwo powinno być) ;)

Offline .c41x

• Użytkownik
    • homepage

# Luty 19, 2017, 12:25:43
Space Invaders

Offline pturecki

• Użytkownik

# Luty 19, 2017, 21:12:01
@.c41x: Dokładnie ;) Ale przyznam, myślałem, że to będzie oczywiste bardziej (tylko ja z kolei lubię retro, a nie każdy lubi).

Offline Mironki

• Użytkownik
    • Gamera

# Maj 19, 2017, 18:21:11
Naprawdę fajny pomysł na grę. Duży plus za wizualizację. Przyjemna kolorystyka. Trzymam osobiście kciuki, żeby to poszło :)

Offline pturecki

• Użytkownik

# Czerwiec 14, 2017, 14:26:11
@Mironki: Dzięki wielkie. I wybacz, że odpisuję po takim czasie ;)

Offline pturecki

• Użytkownik

• +1
# Czerwiec 28, 2017, 18:52:35
Witam.
Gdyby ktoś miał ochotę wziąć udział w testowaniu Archaiki to zapraszam pod ten link: Registration for closed pre-release testing of Archaica: The Path of Light.

W końcu gra jest niemalże ukończona, poprawiamy już same błędziki i dorabiamy coraz to drobniejsze usprawnienia. Zobaczymy ile nowych błędów pokażą testy. Premiera dużo bliżej niż dalej ;)

Pozdrawiam