Autor Wątek: Proszę o szybką pomoc - video/gif allegro c++.  (Przeczytany 1840 razy)

Offline Speedhero2

• Użytkownik

# Kwiecień 01, 2016, 19:57:17
Witam proszę o szybką pomoc bo muszę na jutro na urodziny kolegi skończyć program imitujący maszynę hazardową(pisany w allegro 4.2 za pomocą visual c++) Cały program jest już gotowy tylko brakuje mi filmu lub animacji gif do podstawienia.
Problem jest taki, że nie mam pojęcia jak to mogę zrobić w allegro 4.2... AlegAvi nie da się nigdzie pobrać a Algif nawet nie udostępnił na swojej stronie żadnych informacji o instalacji ani żadnych libów dla visuala tylko informacje o instalacji na linuxa.
W jaki sposób mogę podstawić tą animacje/film do mojego programu? Proszę o szybką pomoc.

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline L

• Użytkownik

# Kwiecień 01, 2016, 22:38:21
Dodaj po prostu pliki AlGif(*.c, *.cpp, *.h) do swojego projektu i używaj jakbyś sam to napisał. Będzie najprościej.

Cheers.

Offline Speedhero2

• Użytkownik

# Kwiecień 02, 2016, 00:59:45
Najgorsze jest to iż nie wiem nawet jakie te pliki były. Nie znam ich nazw.

Offline L

• Użytkownik

# Kwiecień 02, 2016, 14:38:35
Nie bardzo chyba wiem, gdzie leży Twój problem z tą "niewiedzą". Przecież masz link(pierwszy w google): http://algif.sourceforge.net/ do strony libki i na samej górze download.

Cheers.

Offline JasonVoorhees

• Użytkownik
    • The Immortal Life of the Son of Jay

# Kwiecień 03, 2016, 01:00:12
Możesz też zrobić animację jako seria png i po prostu zmieniasz obrazek co jakiś stały odstęp czasu.