Autor Wątek: Programista C++, C#, Unity, Unreal - Warszawa  (Przeczytany 1324 razy)

Offline Reg

• Administrator
    • Adam Sawicki - Home Page

• +1
# Marzec 31, 2016, 00:52:13
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Informujemy, że obecnie poszukujemy do projektu realizowanego z bazy znajdującej się na terenie miasta stołecznego Warszawa osób na stanowisko:
- Programista C# (znajomość i doświadczenie w użyciu silnika Unity 3D)
- Programista C++ (znajomość i doświadczenie w użyciu silnika Unreal Engine)
Jeżeli mieszkasz w innej części Polski, może jest to okazja, aby przeżyć fajną przygodę połączoną z ciekawym wyzwaniem :)

Jeżeli nie jesteś zainteresowany zmianą pracy, może wyjściem będzie wzięcie bezpłatnego urlopu w swojej obecnej firmie i przyjście do nas na 3-4-5 miesięcy ?

Na pewno warto, film poniżej pokazuje profesjonalizm zespołu do którego miałbyś dołączyć

https://www.youtube.com/watch?v=44M7JsKqwow

Poziom jest wysoki, ale korzyści płynące są o niebo wyższe.

Wynagrodzenie ??- wszystko zależy od Twoich umiejętności - jesteśmy otwarci na Twoje propozycje :)
Zaznaczamy, że znajomości które można zdobyć podczas tego projektu mogą zupełnie inaczej pokierować Twoim dalszym życiem, sam przecież wiesz że w obecnych czasach są one dość ważnym aspektem kariery zawodowej :)
Po zakończeniu projektu oczywiście nie bierzemy odpowiedzialności za Twoje dalsze losy ;)

Wszystkich zainteresowanych  proszę o przesłanie CV wraz z dokumentem portfolio na adres praca@novaris.pl
Proszę o dołączenie klauzuli:

,,Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnych i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez firmę Novaris zarejestrowaną w Warszawie przy ul. Brązownicza 13/28, 01-929  (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ustaw z 2002 nr 101 poz. 926- tj z późn. zm.).''

(Opublikowałem to ogłoszenie na prośbę jego autorów. Sam nie jestem z nim związany.)

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych