Autor Wątek: Gynvael Coldwind - live stream  (Przeczytany 1708 razy)

Offline L

• Użytkownik

• +2
# Marzec 30, 2016, 18:44:50
Hej,
pozwolę sobie zrobić małą reklamę i mam nadzieję, że @Gynvael mnie za to nie zabije ^=^

IMO, Gyn'a nie trzeba nikomu przedstawiać, ale gdyby ktoś nie znał: Klik!
Blog: Klik!
Kanał na YouTube: Klik!

Lista dotychczasowych streamów:
  • #0 - "Stream testowy, który odbył się 31.01.2016. A na nim: przesterowany mikrofon (ups) i exploitacja zadania pwn200 (by j00ru) z CONFidence 2014 Teaser CTF."
  • #1 - "Stream z 4.02.2015 - studium przypadku prostego programowania obiektowego, czyli próba stworzenia gry kółko i krzyżyk w Pythonie 3, część pierwsza"
  • #2 - "Stream z 11.02.2015 - kontynuacja studium przypadku prostej gry obiektowej - a w szczególności dodanie obsługi TCP i początek tworzenia prostego klienta w C++."
  • #3 - "Kółko i krzyżyk cz. 4, zabawa z kolorami i grafiką w konsoli."
  • #4 - "Ostatni stream z XOXOXO"
  • #5 - "Omawianie zadań z Insomni'hack CTF 2016"
  • #6 - "Wybieranie tematu na następne streamy, koniec końców padło na OSDev, także na najbliższych streamach będzie można oglądać tworzenie prostego systemu operacyjnego od podstaw."

Z dotychczasowych streamów to tyle. Dodatkowo Gyn wspominał, że jakoś na dniach będzie chciał zrobić dodatkowy live, w którym pokaże jak ustawić krok po kroku jego kongurację Windows + Linux, przedstawioną tutaj.

Cheers.

// EDIT(31.03.2016): Usunięto zdublowany punkt listy. /* Mój mózg nie ogarnął, że od 0 do 6 jest 7 elementów i wstawił jeszcze ósmy. Eh, to zmęczenie po pracy. Chyba czas na urlop... */
« Ostatnia zmiana: Marzec 31, 2016, 01:56:18 wysłana przez L »

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych