Autor Wątek: Dot Direction [ANDROID]  (Przeczytany 2575 razy)

Offline bilek993

• Użytkownik

# Marzec 30, 2016, 19:40:58
Ja też bym wziął, ale najpierw zorganizujmy ~10 osób, bo inaczej to dużo roboty, a sensu mało :P

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Dash

• Użytkownik

# Marzec 31, 2016, 16:34:28
Z czym roboty? W sumie tylko reklamy wykonać, kofiguracja to góra 2 godzinki.

Co do ilości osób to trzeba to dobrze rozplanować. Taka szybka matma, u mnie reklama wyświetla się co 5 porażek czyli około 25 sec. Wg. statystyk, średni czas sesji grania trwaw 2-3 minuty (ogólnie, w prostych tapanych grach). Odliczając czas spędzony w menu, sklepie etc, zostaje wyświetlone 4-6 reklam. Czyli tyle teoretycznie powinno być osób, bez sensu więcej, ponieważ ich reklamy i tak nie będą dostatecznie często powtarzane (a właśnie częste patrzenie na jedną reklamę jest dosyć kluczowe). Nas jest trzech, jeszcze ze dwie osoby. Osobiście uważam że można jutro bądź w sobotę zacząć, potem jedynie kogoś dobrać.

Offline bilek993

• Użytkownik

# Marzec 31, 2016, 17:52:53
W sumie masz rację Dash, ale ja myślałem nad tym sporo i myślę, że najlepszym pomysłem by było to zacząć wprowadzać w życie już wkrótcę (w sensie nie ma co czekać). Tylko trzeba ogarnąć tego admob'a, bo nie wiem jak Ty, ale ja nie do końca ogarniam jak to tam ustawić. Oglądałem niby ten tutorial: https://www.youtube.com/watch?v=xnD_8_m_Zwk , ale tam jest tylko dla IAP, a my nie chcemy reklamować mikropłatności w naszych grach tylko gier. :D To mnie troszkę przerasta, potrzebuję kogoś bardziej ogarniętego ode mnie ;)