Autor Wątek: [Android] Mc Pedro's Circle  (Przeczytany 1898 razy)

Offline ByerN

• Użytkownik

# Marzec 26, 2016, 21:50:59
-Pomóż Pedrosom w... łażeniu po wielkim kółku i unikaniu pułapek? Przecież to głupie

+Cóż... Musisz unikać pułapek i zbierać punkty. Gra robi się z czasem co raz trudniejsza, więc zarówno nowi gracze jak i starzy wyjadacze znajdą tu coś dla siebie.

-I co z tego? Używam tylko jednego palca i tapam sobie. To nudne.

+Możesz konkurować z innymi graczami o tytuł najlepszego Pedrosa!

-Ale ja wcale nie chce! Wiesz co, pójdę sobie pograć w inną grę i powypełniać questy.

+Też mamy questy.

-...

+Wypełnianie ich pozwoli Ci na odblokowywanie kolejnych postaci i grę nimi!

-Nie przekonuje mnie to...

+Możesz też... zbierać diamenty i zamieniać je na zupełnie nowe Pedrosy.

-Diamenty?! Biorę w ciemno! Dzięki! :D

+...

+...

+...

+Możesz używać tyle palców ile sobie chcesz.

Rogrywka w Mc Pedro's circle jest dość prosta i kręci się wokół tytułowego okręgu. Sterujemy stworzonkiem o wdzięcznej nazwie "Pedro" i tapiemy na ekran, zmieniając położenie naszego herosa na wewnętrzną lub zewnętrzną stronę okręgu. Co okrążenie generują się pułapki, które należy unikać oraz różne diamenty, które warto zbierać. Przy okazji wykonujemy proste questy i odblokowujemy nowe postacie. Za zebrane diamenciki, możemy kupić nowe Pedrosy. Grę już można ściągnąć i zagrać na urządzeniu z systemem Android. Dostępne dwie wersję językowe.

Póki co, to tyle. :)
Screeny:

Link do warsztatu: http://warsztat.gd/projects/mc_pedro_circle
Link do aplikacji: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nectarine.mcpedrocircle.android
Video: https://www.youtube.com/watch?v=nxcJrZzx1uY
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 02, 2016, 18:07:53 wysłana przez ByerN »

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Kos

• Użytkownik
    • kos.gd

# Marzec 27, 2016, 23:02:11
Er, grałem w coś takiego ze 2 lata temu na jakimś konfie, ta sama mechanika + jeździło się po mapie złożonej ze stycznych okręgów różnej wielkości. Ktoś może pamięta jak się nazywało? ._.

Offline ByerN

• Użytkownik

# Marzec 27, 2016, 23:16:08
Nie kojarzę, ale jak komuś się przypomni to podepnijcie linka. :P

Offline Dash

• Użytkownik

# Marzec 27, 2016, 23:20:12
Running Circles ? Co wygrałem :D ?

Offline Kos

• Użytkownik
    • kos.gd

• +1
# Marzec 27, 2016, 23:44:05
Running Circles ? Co wygrałem :D ?

Nic nie wygrałeś, bo to nie to :D Ale wygrzebałem w google images że chodziło mi o oO.

Offline ByerN

• Użytkownik

# Marzec 28, 2016, 00:13:52
Dzięki :P Nie widziałem jej wcześniej. Faktycznie podobna mechanika, ale dalej poszliśmy w inną stronę xD Wygląda na jedną z tych strasznie ryjących banie gier, niepolecanych epileptykom. Ale i tak fajnie wygląda :P

Offline Dash

• Użytkownik

# Marzec 28, 2016, 22:08:07
Na pierwszy ogień, jak pedros patataja sobie po dolnej części kółka to "wnika" pod półokrąg pokazujący punkty. Druga sprawa jest czysto subiektywna, drażnią mnie te kolory :P. Nie wiem, zdecydowanie bardziej jestem fanem flat/material design.

Ekran powitalny to ładowanie zasobów w tle czy jest od tak sobie? Ilekroć odpalam apke jestem święcie przekonany że się zawiesiła :P.

Offline ByerN

• Użytkownik

# Marzec 28, 2016, 22:20:45
Ładują się zasoby. A dokładniej długo parsuje się svg zawierający GUI. Jeszcze popracuję nad tym modułem bo wchodzi w skład mojego frameworka, który testuję w ramach produktów z serii Mc Pedro. :P

"Wnikanie" już mi zgłosili moi testerzy, dołączyło do listy bugów do naprawienia w kolejnej wersji. :P

Planuję dodać zmieniające się kolory z poziomem jeżeli chodzi o grę. Mi się akurat podoba kolorystyka i układ jeżeli chodzi o menu :D Jak ktoś jeszcze ich nie lubi to pisać. :P

Kolejną rzeczą do zmiany w nowej wersji będzie dodanie konturu do czcionki. Momentami na niektórych modelach telefonów jest nieczytelna.