Autor Wątek: [Android] Desert Strikes 3D  (Przeczytany 2242 razy)

Offline MasterCode

• Użytkownik

• +2
# Luty 24, 2016, 15:47:47
Witam, chciałbym zaprezentować kolejny produkt na androida gierke Desert Strikes 3D
Gra zrobiona troche na wzór starego Amigowskiego hitu Desert Strike, wcielamy sie w pilota śmigłowca Apache latamy po pustyni i siejemy zniszczenie :)

Gra powstała w 14dni przy współpracy z użytkownikiem "quosik" Marcin Kłosowski który wykonał kawał świetnej roboty przy grafice 2D, muzyce oraz przy produkcji filmiku promocyjnego.

Zachęcam do testowania i wyrażenia opinii na temat gry.

TRAILER:
https://www.youtube.com/watch?v=7abv44dUee0

LINK:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mastercode.desertstrikes3d

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline koirat

• Użytkownik

# Luty 24, 2016, 16:58:41
Moja opinia, szczera:

Jak bym był graczem mobile to nawet bym tego nie ściągnął.
Ogólne wrażenie bardzo słabe (zresztą czego by oczekiwać po 14 dniach).

Trzeba było spędzić na tym co najmniej 4 miesiące (skoro ogólną mechanikę już masz) i zaprezentować coś przyzwoitego.
Wyżebrać od rodziców na grafika 3d który jakoś by to wizualnie ogarnął i można by na tym nawet zarobić.

Jeśli był by to twój pierwszy produkt to pewnie bym chwalił, niestety jest to kolejna produkcja a nie widać znaczącego postępu.

Offline quosik

• Użytkownik
    • Epic Music and Sounds

• +2
# Luty 24, 2016, 18:29:58
Myślę, że następne produkcje będą o wiele lepsze, postanowiłem dołączyć do MasterCode, żeby mu pomóc i w tej chwili stanowimy 2-osobowy zespół, co do samego desert strike'a sam podchodziłem sceptycznie ale pomogłem ile mogłem aby już zakończyć ten projekt, postanowiliśmy, że nie będziemy bawić się z 3D przy następnych produkcjach i pójdziemy raczej w strone gier 2D firmy KetchApp i do tego z pewnością się już przyłożymy, ja jako grafik 2D, muzyk i dźwiękowiec.

Nawet jeśli Desert Strikes nie jest grą ładną to przynajmniej współpraca okazała się łatwa i szybka, więc tutaj duży plus z tym, że się rozumiemy i nadajemy na tych samych falach, więc z pewnością możecie spodziewać się progresu przy następnym tytule. Marcin

Offline MasterCode

• Użytkownik

# Luty 24, 2016, 20:34:05
Moja opinia, szczera:

Jak bym był graczem mobile to nawet bym tego nie ściągnął.
Ogólne wrażenie bardzo słabe (zresztą czego by oczekiwać po 14 dniach).

Trzeba było spędzić na tym co najmniej 4 miesiące (skoro ogólną mechanikę już masz) i zaprezentować coś przyzwoitego.
Wyżebrać od rodziców na grafika 3d który jakoś by to wizualnie ogarnął i można by na tym nawet zarobić.

Jeśli był by to twój pierwszy produkt to pewnie bym chwalił, niestety jest to kolejna produkcja a nie widać znaczącego postępu.

Jesli uważasz że tylko ładne się sciągają to mało wiesz i jesteś w dużym błędzie, liczy się jeszcze klimat i grywalność gry :)

Offline Krzysiek K.

• Redaktor
    • DevKK.net

# Luty 24, 2016, 22:15:34
Jesli uważasz że tylko ładne się sciągają to mało wiesz i jesteś w dużym błędzie, liczy się jeszcze klimat i grywalność gry :)
Tyle że jeśli już robisz remake gry, co do której 99% Twoich klientów będzie miało sentyment, to musisz się liczyć z ostrzejszą niż zwykle krytyką i  porównywaniem. A to ostatnie wypada graficznie niezwykle słabo - kultowa gra z Amigi vs coś, co wygląda jak "mój pierwszy projekt w OpenGL".

Offline Joker

• Użytkownik

• +4
# Luty 24, 2016, 22:26:51
Toć ta gra wygląda lepiej niż połowa projektów na Warsztacie xD

Offline MasterCode

• Użytkownik

# Luty 24, 2016, 22:31:03
Takie było założenie zeby wyglądało tak jak wygląda a dlaczego? Gra na komórki i tablety chciałem żeby chodziło wmiare dobrze nawet na słabszych urządzeniach, dlatego nie mogłem sobie pozwolić na super grafikę. Gdyby była na inna platforme np. PC napewno była by dużo lepsza.

Krytykę rozumiem i dzięki za nią :)

Offline steckel

• Użytkownik

# Luty 26, 2016, 14:53:02
Nie doceniasz dzisiejszych smartfonów.

Offline Kos

• Użytkownik
    • kos.gd

• +3
# Luty 26, 2016, 16:50:22
Nie doceniasz dzisiejszych smartfonów.
a Ty przeceniasz wczorajsze. :)