Autor Wątek: IGK 2016  (Przeczytany 5639 razy)

Offline Reg

• Administrator
    • Adam Sawicki - Home Page

# Luty 19, 2016, 20:59:50
Inżynieria Gier Komputerowych XIII
1-3 kwietnia 2016
Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach

http://igk.uph.edu.pl/

Kto się wybiera? Kto zgłasza referat?

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline spax

• Użytkownik

# Luty 20, 2016, 14:41:13
Ja! Ja się wybieram! :) Teraz z Warszawy to nie mam daleko.

Offline squizzz

• Użytkownik

# Luty 20, 2016, 20:39:56
Też jadę.

PS. Jakby ktoś z okolic Bielska-Białej się wybierał, to można się zgadać, razem zawsze raźniej. :)

Offline overloader

• Użytkownik

# Luty 22, 2016, 01:42:26
W tym roku święta Wielkanocne wypadają dosyć wcześnie (końcówka marca), także trzeba ustalić dogodny termin konferencji dla Wszystkich, oraz tych przybywających zza granicy :>

btw liczę że w tym roku Gyn, Dab, Adam S. albo Xion się pojawią :D

Offline TomWojcik

• Użytkownik

# Luty 26, 2016, 15:38:47
Terminy -> "Konrefencja: 1-3 kwietnia 2016 r." literówka

Nie słyszałem wcześniej o tej imprezie, a brzmi ciekawie. Wiecie może czego można się spodziewać po prelekcjach i czy są jakieś dodatkowe atrakcje?

Offline Krzysiek K.

• Redaktor
    • DevKK.net

# Luty 27, 2016, 00:00:43
Nie słyszałem wcześniej o tej imprezie, a brzmi ciekawie. Wiecie może czego można się spodziewać po prelekcjach i czy są jakieś dodatkowe atrakcje?
Prelekcje zazwyczaj są całkiem ciekawe i zdarza się praktycznie wszystko, co ma związek z gamedevem: silniki, AI, ogarnianie marketingu czy nawet tematy z pogranicza psychologii i socjologii.

Z atrakcji o nowej edycji nie mogę się wypowiedzieć, bo jeszcze nie byłem, ;) ale jak to dotychczas bywało:
- COMPO - zbierasz ekipę max 4 osób i w 7-8 godzin robicie grę od zera (poziom jest naprawdę wysoki),
- Konkurs Wiedzy IT - ośmiu śmiałków odpowiada na pokręcone i podchwytliwe pytania z zakresu wszystkiego co się tyczy gamedevu,
- oficjalna impreza integracyjna (nowość w zeszłym roku - co się przemieniło w radosne i nieskrępowane wycie karaoke do YouTuba do 4 nad ranem; wszyscy co wytrzymali musieli jechać w nocy po Hallsy na stację bęzynową - polecam), :)
- konkurs na najlepszy wykład

A z rzeczy nieoficjalnych:
- bardzo wesoła atmosfera,
- nieoficjalna impreza integracyjna (w pokoju hotelowym, praktycznie każdego wieczora gdy nie ma żadnej oficjalnej), czasem w formacie LAN party z nieoficjalnym turniejem Quake 3,
- dużo pizzy (i gadania przy niej) w porach obiadowych (bo komu chce się jechać do hotelu na normalny obiad) i nocnych (bo do hotelu też dowożą), ;)
- Biedronka 5 metrów od hotelu (dosłownie!)

EDIT: I nie róbcie podstawowego błędu: nie planujcie wyjazdu w niedzielę. COMPO z prezentacjami i głosowaniem kończy się po 20:00 w niedzielę, a integracja trwa jeszcze do późnych godzin nocnych, więc o ile tylko się da - planować powrót w poniedziałek.
« Ostatnia zmiana: Luty 27, 2016, 00:03:09 wysłana przez Krzysiek K. »

Offline TomWojcik

• Użytkownik

# Luty 29, 2016, 11:17:34
Dzięki za odpowiedź. W ciemno się nie zdecyduję, ale jak tylko będą jakieś informacje tego typu na temat tegorocznego eventu, to pewnie się wybiorę :)

Offline Krzysiek K.

• Redaktor
    • DevKK.net

# Marzec 01, 2016, 12:31:09
Póki co powiem tyle, że Konkurs Wiedzy IT w tym roku również się odbędzie, bo sam też biorę udział w jego przygotowaniu. :)

Offline box

• Użytkownik

• +1
# Marzec 01, 2016, 19:50:06
Dzięki za odpowiedź. W ciemno się nie zdecyduję, ale jak tylko będą jakieś informacje tego typu na temat tegorocznego eventu, to pewnie się wybiorę :)

Cześć :)
W tym roku konferencja odbywa się w dniach 1 - 3 kwietnia (następny weekend po świętach wielkanocnych). Pierwszego dnia odbywa się otwarcie konferencji, ewentualne wystąpienia przedstawicieli władz uczelni i mediów, a następnie panel prelekcji do końca dnia.
Drugi dzień to kolejny dzień prelekcji, pod koniec dnia odbędzie się konkurs wiedzy o informatyce (bardzo często bywa bardzo zabawnie), następnie zgłaszają się osoby lub zespoły chcące wziąć udział w konkursie Compo, a uczestnicy konferencji głosują na temat konkursu. Później odbędzie się oficjalna impreza integracyjna w klubie studenckim (dosłownie przez ulicę, prowiant własny, wjazd wliczony w opłatę konferencyjną).
Trzeciego dnia jest już tylko konkurs i pizza (w tym roku próbujemy ogarnąć zniżki w DaGrasso), przez kilka godzin uczestnicy piszą swoje gry, pod wieczór zbieramy się w auli i publiczność oraz jury wybierają w głosowaniu trzy najlepsze gry (w tym roku planujemy małą modyfikację regulaminu konkursu, będziemy o tym jeszcze informować). Następuje ogłoszenie wyników, wręczenie wszystkich nagród w ewentualnej obecności władz uczelni i przedstawicieli sponsorów, a następnie zakończenie imprezy.

Wszystkie informacje zamieścimy jeszcze na dniach na naszej witrynie (mieliśmy sporą obsuwę z wielu różnych przyczyn, bardzo mocno spieszyliśmy się z odpaleniem przynajmniej rejestracji), ewentualnie mogę odpowiadać na pytania tutaj czy na naszym mailu :)

Pozdrawiam
Bartosz Talma
(Przewodniczący KNI Genbit)

Offline squizzz

• Użytkownik

# Marzec 14, 2016, 11:14:14
A pojawi się jakieś info gdzie pieniążki wpłacać, czy to wszystko na miejscu się będzie wpłacać?

Offline smerf123

• Użytkownik
    • Projektowanie gier

# Marzec 16, 2016, 21:57:58
Mam to samo pytanie co kolega powyżej.

Offline artpoz

• Użytkownik
    • blog o tworzeniu gier

# Marzec 19, 2016, 19:10:01
A pojawi się jakieś info gdzie pieniążki wpłacać, czy to wszystko na miejscu się będzie wpłacać?

Myślę, że tak jak rok temu. Za udział w konferencji płaci się przelewem. Po zarejestrowaniu na stronie konferencji jest tam podany numer konta. Za hotel i wyżywienie płaci się na miejscu.

Offline smerf123

• Użytkownik
    • Projektowanie gier

# Marzec 21, 2016, 10:25:55
numer konta widoczny tylko dla wybranych?

U mnie pole informacji jest puste. Wysyłałem w tej sprawie maila, ale brak odzewu.

Offline squizzz

• Użytkownik

# Marzec 21, 2016, 13:08:23
Myślę, że tak jak rok temu. Za udział w konferencji płaci się przelewem. Po zarejestrowaniu na stronie konferencji jest tam podany numer konta. Za hotel i wyżywienie płaci się na miejscu.
To ja wiem że się płaci przelewem i też podejrzewam że "tak jak rok temu". Tylko że u mnie po zarejestrowaniu się nie wyświetla w panelu żadnego numeru konta. :)

Offline artpoz

• Użytkownik
    • blog o tworzeniu gier

# Marzec 21, 2016, 13:25:43
Tylko że u mnie po zarejestrowaniu się nie wyświetla w panelu żadnego numeru konta. :)
Jak się rejestrowałem 29.02 to się wyświetlał, teraz już nie. Może usunęłi, gdyż jak piszą na stronie głównej rejestracja trwała do 18 marca 2016 roku.