Autor Wątek: inwestycja  (Przeczytany 2247 razy)

Offline malyboa

• Użytkownik

# Styczeń 28, 2016, 21:38:13
witajcie drodzy koledzy.
mam rozne pomysly w glowie , rozne rzeczy sie tam rodza ale pomyslalem ze zapytam , ciezko jest ogolnie sobrze stargetowac produkt oraz nisze .. ale jednak jezeli sie chce to wsumie zanjdzie sie sposob by cos osiagnac. ja potrafie dobrze zarabiac pieniadze , i sporo ostatnio oszczedzilem ...
chcialbym bycmoze sprobowac zainwestowac pieniadze w jakis cieakwy projekt ktory ma szanse zarobic chocby na siebie i sie zwrocic ... poprostu cofnac koszty.  Mozliwe ze to uze wymagania ... bo jak sami zdajciecie soibe srawe wiekszosc projektow nie dochodzi albo do skutku albo nie zaostaja zauwazone ... mimowszystko jezeli ktos z was ma ciekawy porjekt , lub nawet sama koncepcje na prohjrkt ... chetnie porozmawiam a ten temat. jezeli ktos projekt zaczal ... chetnie porozmawiam na temat ukonczenia go ... interesuja mnie glownie platformy mobilne jak android i ios.... piszcie drodzy panstwo albo tu albo na szabla88@gmail.com
pozdrawiam

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline jorul

• Użytkownik

# Styczeń 29, 2016, 00:43:41
Ile masz kasiory na tę inwestycję :)?

Offline hashedone

• Użytkownik

• +6
# Styczeń 29, 2016, 11:08:35
Polecam na początek zainwestować w klawiaturę z działającym prawym altem i co najmniej jednym shiftem, oraz jakiś internetowy kurs interpunkcji polskiej (chociaż to drugie do znalezienia w sieci za darmo: http://sjp.pwn.pl/zasady/Interpunkcja-polska;629734.html), bo Twój tekst czyta się fatalnie (trochę jak wyrwana kartka z pamiętnika rozmarzonej nastolatki). I ja mówię poważnie - jeśli nie zadbasz o profesjonalny wygląd pisanego tekstu - przez profesjonalny mam na myśli zgodny z polską ortografią i interpunkcją, wolny od literówek. Wiadomo, że czasem się jakaś jedna literka nie tak trafi, ale współczesne przeglądarki (np. taka której w tym momencie używam), poprawiają błędy. Jasne, nie wyłapie wszystkich (bo jeśli miałeś na myśli "łaska" a nie przytrzymałeś alta i wyszła laska, to Ci tego Chrome/FF/IE nie poprawi), ale każda współczesna przeglądarka umie podkreślić `prohjrkt`. I nie, pisanie z telefonu nie jest żadną wymówką - raz dla tego, że na telefon też można zainstalować słownik, dwa dla tego, że to nie jest sms do kumpla, tylko zdawało by się poważna oferta sponsoringu.

Offline lukiz1

• Użytkownik

# Styczeń 29, 2016, 11:39:13
Ja doczytałem do połowy i dalej już nie dałem rady. Nawet nie mam ochoty jak na razie interesować się tym, takie odczucia czytanie tego tekstu sprawia. .
Zresztą mail twój nie jest zbyt biznesowy. Czy podał byś go dla pracodawcy ?
Strzelam, że masz 27 lat po mailu :P
tak jak hashedone napisał. Jeśli to jest poważna oferta  i liczysz na poważne odpowiedzi to postaraj się

Offline hashedone

• Użytkownik

# Styczeń 29, 2016, 11:57:12
Mam 26 lat (nawet jeszcze nie, ale powiedzmy że po 20 liczy się rocznik) - czy powinienem czuć się Twoją wiadomością urażony? :D BTW - 27 lat to akurat najlepszy moment na robienie biznesów i nie wiem co ma znaczyć ta uwaga. Tu nie chodzi o wiek, tylko o charakter - nawet jeśli OP ma jakieś pieniądze, to jeśli ktoś jest niechlujny w pisaniu propozycji biznesu (bez znaczenia w jakiej formie - czy posta na forum, czy mailu bezpośrednio do klienta), to będzie równie (lub bardziej - o ile trudniejsze jest robienie biznesu, od pisaniu posta) niechlujny we współpracy biznesowej. Dla tego z resztą często się nie zatrudnia się ludzi którzy robią błędy w CV - bo są niechlujni (i to już zdążają w pierwszym etapie rekrutacji udowodnić). "Kto w drobnej rzeczy jest wierny, ten i w wielkiej będzie wierny".
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2016, 12:03:47 wysłana przez hashedone »

Offline lukiz1

• Użytkownik

# Styczeń 29, 2016, 12:18:37
hashedone to nie było do ciebie. Z tymi latami to chodziło mi o meila jaki podał z rocznikiem. Takie maile podaje się kolegą a nie do biznesu.

iec by sprostować.
hashedone nie atakowałem cię w żaden sposób.

Offline hashedone

• Użytkownik

# Styczeń 29, 2016, 12:52:14
Nie martw się, ':D' sugerowało nutkę ironii ;) Nie zrozumiałem po prostu po co "wytykasz" wiek (nawet nie zauważyłem tego szczegółu) - teraz rozumiem i uważam, że masz rację.

Offline malyboa

• Użytkownik

# Styczeń 30, 2016, 14:23:42
no nic dzieki chlopaki za info . niematu czego szukac. pzdr.

Offline laggyluk

• Użytkownik
    • http://laggyluk.com

# Styczeń 30, 2016, 15:02:11
disujecie zamiast brać kase

Offline Kos

• Użytkownik
    • kos.gd

# Styczeń 30, 2016, 15:05:40
Porady dotyczące poprawnej komunikacji to jedyny offtop powszechnie dopuszczalny na Warsztacie :-).