Autor Wątek: Gra wyścigowa - Motocykle Ścigacze  (Przeczytany 1520 razy)

Offline frogii1990

• Użytkownik

# Styczeń 12, 2016, 09:57:37
Witajcie,
Nowy i od razu przechodzę do rzeczy.
Poszukiwałem gotowych rozwiązań ale okazuje się, że tygodnie poszukiwań na nie wiele się zdały.
Przechodząc do rzeczy szukam / szukałem gry wyścigów motocyklowych (prostych mogę być nawet klasy MotoRacer2). Gra może być a nawet powinna maksymalnie zubożona o ustawienia (zaawansowana tez może być ale uboga nie jest ograniczeniem). Może to być mod to jakiejś już istniejącej gry aczkolwiek nie znalazłem nic pokroju rFactora aby można było sobie "wszystko" dorobić.
Gra ta z grubsza ma jeden mocno podstawowy warunek - czas okrążenia musi być zapisywany gdzieś w pliku gdyż jest on potrzebny w dalszej części całego projektu. W rFactor jest możliwość odczytania najlepszego czasu okrążenia z danej sesji.
Podsumowując.
Szukam kogoś kto:
1. Napiszę grę "Wyścigi motocyklowe" - od zera w wygodnym dla siebie i nadającym się do tego języku (stawiam że flash też by dał radę przy odpowiednich zdolnościach).
2. Znajdzie lub pomoże szukać gry o podanych wymaganiach.
3. Przerobi już istniejącą grę lub napisze mod do istniejącej gry. Mocno upraszcza sprawę fakt, że jest mod do rFactor-a PocetBike (mini bike) i pomijając efekty graficzne (małe motory) nadawał by się to być może jest ktoś w stanie przerobić / stworzyć mod pełnowymiarowych motocykli. - były próby stworzenia ale wersje alpha nie są już nigdzie dostępne, a podejrzewam, że by wystarczyły.

Mała podpowiedź: w rFactor jest problem tego typu, że został on stworzony od obsługi pojazdów czterokołowych przez co fizyka też jest na wszystkie cztery koła rozpisana. Obejściem jest takie spasowanie ustawień aby koła były bardzo blisko siebie.

Oczywiście każda z opcji pomocy jest płatna. Pozostałe szczegóły projektu na PW
P.S. Fajnie by było znaleźć jakiegoś pasjonata, który z zapałem podszedł by do zadania, a nie tylko z punktu biznesowego (nie chodzi o oszczędności) ponieważ to co robimy będzie dostępne dla dziesiątek tysięcy ludzi :) taki mały chwyt ale nie mija się z prawdą :) i nie nie jest to nasz pierwszy projekt :)

Edit1: Do rfactor-a jest jest jeden mod... z jakiejś chińskiej czy japońskiej strony - A Bike.. strasznie ciężko było go znaleźć - kosmiczny motor z plikami .psd może to by ktoś dał radę przerobić. :)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 12, 2016, 10:02:55 wysłana przez frogii1990 »

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych