Autor Wątek: [Unity3d][Android] Kulki  (Przeczytany 1133 razy)

Offline GameTheory

• Użytkownik

# Listopad 30, 2015, 21:01:40
Witam, 3 dni temu zakończyłem prace nad swoją pierwszą grą na androida. Jestem świeżo upieczonym "developerem" i chciałbym poznać Waszą opinię na temat owej gry. Jako iż jest to moja pierwsza gra na platformę mobilną to nie do końca jeszcze odnajduję się w tym świecie. Mam nadzieję, że ktoś z grona użytkowników podzieli się ze mna swoją opinią bądź konstruktywną oceną :). Gra nosi tytuł "Kulki" i jest dostępna na wersję androida 4.1+.

Gra polega na tym, że przechylając telefon sterujemy kulkami i musimy w jak najkrótszym czasie umieścic wszystkie zielone kulki w dziurze. Nie możemy dopuścic do tego żeby jakakolwiek czerwona kulka wpadła do dziury zanim wszystkie zielone się tam nie znajdą. Teoretycznie gra wydaje się prosta, jednak z każdym poziomem zmienia się liczba kulek oraz pojawiają się różne przeszkody (tip: opracuj plan jak zablokować czerwone kulki by ułatwić sobie ukończenie poziomu). W grze obowiązuje wirtualna waluta, za zdobycie wszystkich 27 gwiazdek na danej karcie (9 poziomów, na każdym można zdobyć 3 gwiazdki) dostaje się 5 dodatkowych pieniążków, ktore można wymienić na dodatkowe minki na kulkach. Aby odblokować następną kartę (obecnie jest 5 kart, na każdej 9 poziomów) trzeba ukończyc wszystkie 9 poziomów i suma gwiazdek z tych poziomów musi byc >= 20.

Gra posiada obecnie 45 poziomów, liczba ta będzie systematycznie zwiększana, liczba minek dostępnych w wirtualnym sklepie także będzie zwiększana wraz z kolejnymi aktualizacjami gry.

Screenshots:

Download:

Google Play:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gametheory.ball

QR Code:

Pozdrawiam serdecznie użytkowników forum i dziękuję z góry za odpowiedzi w tym temacie :)
« Ostatnia zmiana: Listopad 30, 2015, 21:03:56 wysłana przez GameTheory »

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline GameTheory

• Użytkownik

# Grudzień 03, 2015, 01:27:42
* AKTUALIZAJA *
- dodano 9 nowych poziomów