Autor Wątek: Unity user groups 3City (Trójmiasto)  (Przeczytany 3428 razy)

Offline lapac

• Użytkownik

# Październik 28, 2015, 09:57:46
Unity3d zachęca do tworzenia w dużych miastach user groups. Wczoraj było takie spotkanie w Warszawie a 29.10 w Krakowie.
Jesteśmy w trakcie rozmów aby takie spotkanie również zorganizować w Trójmieście.

Przebieg takiego spotkania:

Część oficjalna:
- 2-3 wykłady pracowników Unity3D na temat silnika itp.
- Dla chętnych możliwość pokazania nad czym się pracuje ewentualnie dyskusje na tematy około unitowe
- Możliwość pokazania się Trójmiejskim firmom Gamedev oraz zostawienie CV

Część nieoficjalna:
- Spotkanie przy piwie z pracownikami Unity i z pracownikami Trójmiejskiego Gamedevu oraz zdobycie kontaktów i ewentualnej nowej pracy.

Spotkanie jest dla osób pracujących w branży jak i dla świeżo wchodzących na rynek.

Pytanie ile osób wstępnie by było zainteresowanych takim spotkaniem ma to na celu znalezienie odpowiednio dużej sali.

Samo spotkanie możliwe będzie jeszcze w tym roku w godzinach popołudniowych daty dokładnej nie jestem jeszcze wstanie powiedzieć to zależy głownie od Unity.

Spotkanie jak i prawdopodobnie jakaś pula alkoholu na części nieoficjalnej będzie za free

Tutaj wstępnie można zapisać się: http://goo.gl/forms/qN7pHhP1e6

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Reg

• Administrator
    • Adam Sawicki - Home Page

# Listopad 03, 2015, 23:49:39
Ja chętnie się pojawię :)

Offline Kuza

• Użytkownik

# Listopad 03, 2015, 23:50:17
Trochę czasu minęło. Możesz zdradzić jakie jest zainteresowanie w Trójmieście?

@Reg: co za zbieg okoliczności - myślałem że wątek jest martwy, a tu w chwili pisania mojego posta Ty mi wskoczyłeś :).

Offline lapac

• Użytkownik

# Listopad 04, 2015, 14:09:27
Aktualnie jest 54 osoby zapisane, termin prawdopodobnie pod koniec listopada (czekamy na oficjalne potwierdzenie terminu przez pracowników Unity)

Offline koirat

• Użytkownik

• +4
# Listopad 04, 2015, 17:49:21
29.10 w Krakowie.
Dobrze że nie wiedziałem, pracując od paru lat z tym silnikiem nie wiem czy miał bym na tyle nerwów aby zachować kulturę na takim spotkaniu.

Offline lapac

• Użytkownik

# Listopad 26, 2015, 08:18:40
Ogłoszenie parafialne ;) Osoby z Unity jeszcze nie są wstanie powiedzieć kiedy będą znów w Polsce, ale prawdopodobnie już nie w tym roku, tylko na początku przyszłego roku. Przy okazji zapisało się już 57 osób !!! :)

Offline Vault 11th

• Użytkownik

# Listopad 26, 2015, 23:37:11
Dobrze że nie wiedziałem, pracując od paru lat z tym silnikiem nie wiem czy miał bym na tyle nerwów aby zachować kulturę na takim spotkaniu.
Byłbyś skłonny powiedzieć nieco więcej na ten temat?

Offline lapac

• Użytkownik

# Luty 22, 2016, 09:23:29
6 KWIETNIA jest ustalony termin , miejsce oraz dokładna godzina jest w tej chwili dogrywana więcej info wkrótce ;)

Offline lapac

• Użytkownik

# Marzec 11, 2016, 11:32:56
Przypominamy o rejestracji na 3city Unity User Group: https://www.eventbrite.com/e/3city-unity-user-group-meeting-tickets-22014343494

Kiedy: 6 Kwietnia
Godzina: godzina 18.00
Gdzie: PG wydział Stary budynek ETI, audytorium 2

Po spotkaniu jest przewidywane after party w pobliskim pubie. Wiec zarezerwujcie sobie więcej czasu tego dnia/nocy :)

Program:
18:00 - 18:30 Otwarcie drzwi i przywitanie uczestników
18:30 - 20:00 "Building VR games" Josh Naylor Unity Technologies (prezentacja w języku angielskim).
It’s the year of VR, learn how to design and build VR games in Unity! Josh will build a VR game using features such as Multi-scene editing, Worldspace Ui and show optimisation tips relevant for VR and mobile development. Adding in some of the Unity services such as Heatmap Analytics and cloud build to help developers along the way.

Aktualnie czekamy na ustalenie tematów kolejnych prezentacji i osób je prowadzących - aktualizacja listy nastąpi do 21 marca.
« Ostatnia zmiana: Marzec 16, 2016, 15:08:48 wysłana przez lapac »

Offline lapac

• Użytkownik

# Marzec 21, 2016, 21:14:50
Znany już jest cały program 3city Unity User Group:

Program:
18:00 - 18:30 Otwarcie drzwi i przywitanie uczestników
18:30 - 20:00 "Building VR games" - Josh Naylor - Evangelist, Unity Technologies (prezentacja w języku angielskim).
It’s the year of VR, learn how to design and build VR games in Unity! Josh will build a VR game using features such as Multi-scene editing, Worldspace Ui and show optimisation tips relevant for VR and mobile development. Adding in some of the Unity services such as Heatmap Analytics and cloud build to help developers along the way.
20:00 - 21:00 "Quick prototyping using Unity3D" - Diego de Palacio Ruiz Cabañas - Chief Technician Officer , Playsoft (prezentacja w języku angielskim).
The speech is focused on helping developers, game designers, managers and producers to have a global vision of the entire prototyping process and to understanding the importance and the impact of the actions taken on every of the steps involved.

Po evencie zapraszamy na darmowe piwko pobliskim pubie ;)

Będzie można również jak ktoś był by zainteresowany pracą u nas (AidemMedia) pogadać i złożyć CV.

zapisy:
https://www.eventbrite.com/e/3city-unity-user-group-meeting-tickets-22014343494