Autor Wątek: Madness of Little Emma - szukam chętnych do pomocy w testowaniu  (Przeczytany 1534 razy)

Offline wielkasowa

• Użytkownik

# Październik 23, 2015, 01:13:38
Witam serdecznie,
W grudniu planuję wrzucić mój projekt The Madness of Little Emma na Steam (Greenlight już zaliczony) i szukam chętnych do pomocy w testowaniu. Jeżeli komuś chce się poświęcić trochę czasu na sprawdzenie wersji alpha Emmy i opisanie swoich uwag, to proszę o komentarz, a ja w PM podeślę link do pliku na dropbox (nie chcę publikować publicznie). Gra jest w stanie grywalnym i większość contentu już jest, no ale jak to wersja alpha czasem jakieś bugi, trochę niedociągnięć, problemów z balansem i takie tam. W dużym uproszczeniu można moją grę określić jako "Binding of Isaac" w formie platformówki, więc jeżeli ktoś lubi takie klimaty i ma czas/ochotę sprawdzić coś nowego, to zapraszam;).

pozdrawiam,
Bartek

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline polkom21

• Użytkownik
    • BLOG

# Październik 23, 2015, 14:02:15
W sumie ja mógł bym w wolnej chwili trochę pograć i powytykać trochę błędów. Sugestie też przyjmujesz?

Offline wielkasowa

• Użytkownik

# Październik 24, 2015, 00:50:30
Cześć Polkom21, własnie wrzucam nową wersję i zaraz Ci podeślę link. Jeżeli chodzi o sugestie, to na pewno biorę je pod uwagę, jak parę miesięcy temu wrzucałem tu demko, to kilka osób miało parę uwag i sporo z nich wykorzystałem.
pozdrawiam,
Bartek

Offline smerf123

• Użytkownik
    • Projektowanie gier

# Październik 27, 2015, 22:42:50
Czekam na kolejną wersję. Zobaczymy jak to się będzie rozwijać :)