Autor Wątek: Cave Strider  (Przeczytany 1107 razy)

Offline beermaster

• Użytkownik

• +1
# Wrzesień 25, 2015, 23:00:37

PROJEKT NA WARSZTACIE

Cave Strider - to gra zręcznościowo logiczna. Inspirowałem się klasycznymi tytułami takimi jak Boulder Dash, Dyna Blaster czy Bomberman.

Gra posiada dwa tryby gry oraz edytor poziomów.
Pierwszy tryb CAVE STRIDER przypomina bardziej Boulder Dash . Dodałem do tego zbieranie kluczy i uzywanie 3 specjalnych mocy. Jest (jak na razie) 50 poziomów do przejścia.
Drugi tryb , bardziej "bombowy" BOMBER STRIDER. Losowo generowane poziomy, trzy rodzaje bomb, pająki do wysadzenia ... no i musimy pozbierać wszystkie klucze i trafić do wyjścia.

W edytorze możemy się pobawić w tworzenie swoich poziomów.

Aktualnie jest do pobrania wersja na androida , na windowsowo-komputerową trzeba poczekać aż zaakceptują w sklepie (powinno być do poniedziałku). Na klawiaturze gra się znacznie lepiej niż na ekranie dotykowym , ale można się przyzwyczaić.

Gra może zawierać jeszcze błędy, nie miałem czasu dokładnie i dogłębnie przetestować. Także jakby zauważylibyście coś niepokojąco-niedobrego w grze to dajcie znać.

Pomysł, projekt, programowanie i grafika jest moja.
Muzyke stworzył (dwa fajne klimatyczne kawałki) Piotr Orłowski.

GOOGLE PLAY DOWNLOAD
WINDOWS STORE DOWNLOAD

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 29, 2015, 06:40:53 wysłana przez beermaster »

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline beermaster

• Użytkownik

# Październik 01, 2015, 23:51:08
Czasami przy ładowaniu trybu BOMBER STRIDER wywala grę (w windowsowej wersji). Nie za często sie zdarza, więc można grać. Na razie nie potrafię zlokalizować buga :\