Autor Wątek: Ktoś z Bielska-Białej?  (Przeczytany 2249 razy)

Offline 313

• Użytkownik

# Sierpień 18, 2015, 19:17:35
Jak w temacie. Może być w prywatnej wiadomości.

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Kyroaku

• Użytkownik

• +8
# Sierpień 18, 2015, 22:45:16
To nie portal randkowy.

Offline 313

• Użytkownik

• +3
# Sierpień 19, 2015, 00:08:38
Oj, głodnemu chleb na myśli.

Offline Kyroaku

• Użytkownik

• +1
# Sierpień 19, 2015, 00:52:43
Dokarmianiem głodnych też się nie zajmujemy.

Offline 313

• Użytkownik

• +1
# Sierpień 19, 2015, 01:06:27
Nie rozumiem, czemu trolujesz? Złamałem regulamin? Idź kopnij w jakąś puszkę albo krzyknij sąsiadowi, że jest głupi, ale nie troluj wątku, bo ewidentnie się nudzisz i nie masz nic ciekawego do napisania.

Offline Kyroaku

• Użytkownik

• +3
# Sierpień 19, 2015, 02:07:24
Idź kopnij w jakąś puszkę albo krzyknij sąsiadowi, że jest głupi
Tobie chętnie bym to krzyknął, ale za bardzo szanuje to forum :)

Kogo szukasz ?
Po co go szukasz ?
Kim jesteś ?

Nie podałeś żadnej z tych informacji. Nie można tego nazwać "ofertą", ani nawet "tematem".

Następnym razem trochę pomyśl, zanim cokolwiek wyślesz do internetu.

Dziękuję za uwagę, mam nadzieję, że napisałem coś ciekawego.

Offline Rakieta

• Użytkownik

• +2
# Sierpień 19, 2015, 10:41:49
Internet cierpi na dwa zjawiska:

1. Nieświadomi / Niewiedzący
2. Świadomi.

Kiedy następuje ich spotkanie Świadomi postanawiają trollować, wyśmiewać, obrażać, zamiast uświadomić i pomóc.

1598741 przypadek, ta sama historia. Wczoraj dla przykładu czytałem na facebooku na grupie "Poszukiwany, Poszukiwana w Projektowaniu Gier":
Witam, poszukuję pasjonaty pixelartu, potrzeba wykonac powtarzalny tileset świata post apokaliptycznego. Proponuje 50 zł za jedną mapę widok od góry.

Pierwszy komentarz z największą ilością polubień: "xD"
« Ostatnia zmiana: Sierpień 19, 2015, 10:59:16 wysłana przez Rakieta »

Offline Kyroaku

• Użytkownik

• +1
# Sierpień 19, 2015, 11:24:34
Rakieta, Twój post jest równie głupi, jak ten temat.

Po pierwsze, małe sprostowanie:
1. Nieświadomi / Niewiedzący
2. Świadomi.
1. Nie myślący
2. Myślący

Po drugie, to chyba nic złego śmiać się z czegoś, co jest śmieszne (?).

Po trzecie, przypadek który opisałeś nieco się różni od tego tutaj - czyż nie ?

Po czwarte, jeżeli nie rozumiecie, o co chodzi, to nie znaczy, że ktoś was troluje... Po prostu jesteście mało kumaci.

Zacznijcie myśleć, a życie stanie się dla was (i dla innych) prostsze - zaufaj mi, wiem co mówię.

Offline lethern

• Użytkownik

• +5
# Sierpień 19, 2015, 12:19:12
Internet posiada ludzi, którzy potrafią nie odzywać się w temacie, który ich nie interesuje, nawet jeżeli kole ich w oczy, lub w temacie na którym się nie znają, po prostu nie tykają... Ale są też przypadki, janusze Internetu, szeryfowie wszechświata i adwokaci wszystkiego..
Nie raz i nie dwa pojawiło się zwrócenie uwagi, typu "nie znam się to się wypowiem". Ale jakie są szanse, że ktoś uświadomi innego Wielkiego Uświadamiacza? ...

a tak mi się wyrwało, a a co do tematu, to się panowie dogadaliście, jak węgier z polakiem bez wódżitsu
« Ostatnia zmiana: Sierpień 19, 2015, 12:29:03 wysłana przez lethern »

Offline .:NOXY:.

• Użytkownik

• +2
# Sierpień 19, 2015, 12:21:56
Ja jestem z okolic BB. Chyba jestem pierwsza osoba w tym temacie która napisala cos czego on dotyczy xD

Offline Kyroaku

• Użytkownik

# Sierpień 19, 2015, 12:51:58
lethern, rozumiem, o co Ci chodzi, ale w tym przypadku chyba jednak przesadzasz :P

"nie znam się to się wypowiem"
W tym temacie nie ma na czym się znać, ani niczego, co mogłoby zainteresować. Ten temat to spam :)

Offline Rakieta

• Użytkownik

• +2
# Sierpień 19, 2015, 13:10:18
Kyroaku - nie chłopie / kobito.

W dwóch przypadkach przegrało człowieczeństwo.
- Twój przypadek - mogłeś napisać "Jak nie podasz więcej informacji to nikt się nie zgłosi"
- Przypadek facebooka - ktoś mógł napisać "Podnieś cenę, bo nikt się nie zgłosi"

Przypadki są takie same. Pierwszy 'zainteresowany' woli sobie pisać głupie żarty z jakże genialną myślą "Nic złego w żartach, skoro mnie śmieszą. Nie ważne czy śmieszą autora tematu, posta, ogłoszenia. Lepiej zrobić mu syf w temacie niż sprowadzić na odpowiedni tor. Hehe. To będzie dobre. Pewnie inni dadzą mi plusa/lajka."

Nie próbuj mnie oceniać, wyciągać wnioski czy myślę, czy nie, tylko udowadniasz tym kto tu jest ograniczony. Nie znasz mnie, przyszedłem się sprzeciwić powszechnemu zachowaniu w internecie. Nie znasz autora tematu, więc wypada i jemu poświęcić troszkę szacunku. To nazywasz głupotą?

Mogłeś się nie odzywać w ogóle, mogłeś pomóc człowiekowi, mogłęś walnąć głupi żart. Co wybrałeś? Pomoc przez głupi żart?

Offline Xion

• Redaktor
    • xion.log

• +1
# Sierpień 19, 2015, 17:34:53
Zamykam, bo ten wątek do niczego konstruktywnego nie prowadzi.