Autor Wątek: Follow Your Dreams - Game Soundtrack (Slavic Game Jam)  (Przeczytany 1759 razy)

Offline Futerko

• Użytkownik

• +1
# Lipiec 26, 2015, 14:42:16
 Cześć! Ja i mój team jesteśmy właśnie po 48 godzinnym hackatonie. Slavic Game Jam odbył się w Warszawie z tematem "Just Do IT!" Czas na oficjalny rzut soundtracku (z bonusowym utworem z outro, nagrywanym wczoraj o 4 nad ranem w toalecie):

https://soundcloud.com/artur-futerko/sets/follow-your-dreams-game-soundtrack-slavic-game-jam

Więcej o samej grze Follow Your Dreams trochę potem i w innym dziale :)

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Krzysiek K.

• Redaktor
    • DevKK.net

# Lipiec 26, 2015, 18:18:02
Gitarki nagrane, czy VST jakieś? Jeśli to drugie, to chętnie bym się dowiedział co to za setup, bo brzmią fajnie. :)

Offline Futerko

• Użytkownik

# Lipiec 27, 2015, 02:05:57
 Wszystkie gitki nagrywane za pomocą elektryka przez PODa XT Line 6, choć troche zmodowane (equalizacja po nagraniu, reverby itd) ;)

Offline Krzysiek K.

• Redaktor
    • DevKK.net

# Lipiec 27, 2015, 09:41:25
O, nie spodziewałem się, żeby chciało Ci się ciągnąć gitarę na Jam. :) Ale widać poświęcenie dla muzyki. Powiedz jeszcze, że bas i perkusję też masz nagraną? ;)

Offline Futerko

• Użytkownik

# Lipiec 27, 2015, 12:24:21
 Haha, nie nie. Zresztą słychać, że to akurat cyfrowo.
 Wiesz, powiem Ci, że gitara to mój ulubiony instrument bazowy/odniesienia. Dlatego wszystkie ścieżki elektroniczne i nie-elektroniczne wymyślałem na niej, potem pisałem sobie odpowiednie tracki i dobierałem brzmienia. Czyli w sumie tylko gitara/procesor/soft/mikrofon na koszt klawiatury MIDI (a rozważałem czy ją brać). Nietypowo no ale :D