Autor Wątek: (Może) wiosenne Compo?  (Przeczytany 8301 razy)

Offline raver

• Użytkownik
    • Moja strona domowa.

# Marzec 04, 2007, 22:28:19
No właśnie co myślicie o tym pomyśle :), już dawno nic nie było. Macie jakieś pomysły?

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Riddlemaster

• Użytkownik
    • Moja strona domowa

# Marzec 04, 2007, 22:32:56
Niedługo jest IGK... i compo. Więc nie wiem czy jest sens teraz coś robić.

Offline Ziper

• Użytkownik

# Marzec 04, 2007, 22:45:42
No właśnie co myślicie o tym pomyśle :), już dawno nic nie było. Macie jakieś pomysły?
Jestem za :)
Na IGK sie nie wybieram tak jak wiekszosc ludzi z warsztatu, dlatego mysle ze moznaby bylo zrobic 2 osobne edycje konkursu w odstepie 2 tygodni  - pierwsza edycja  w piatek, druga na IGK :)
Co o tym myslicie ? :)

Offline Charibo

• Redaktor

# Marzec 04, 2007, 22:59:03
Wlasnie chcialem zalozyc taki topic :) Jestem najzupelniej za. Na IGK sie nie wybieram takze, a nie chce mi sie czekac do kwietnia albo pozniej na Compo.

Offline Koshmaar

• Użytkownik
    • Homepage

# Marzec 04, 2007, 23:43:28
Ja może nawet bym wziął, będzie okazja aby przetestować pisany właśnie silnik ;-)

Może zrobilibyśmy 8h compo, którego tematem byłaby... strzelanka w klimatach wiosennych? :D (dla niezorientowanych: taki był temat na compo II IGK, które trwało 8h).
W ten sposób moglibyśmy porównać co ludzie są w stanie napisać w 4 osobowym zespole na obcym kompie, a co pojedyńczo siedząc we własnym domu. Co o tym myślicie?

maxest

• Gość
# Marzec 05, 2007, 00:22:19
pomysl fajny - ale w ciemno twoj silnik jest wlasnie pod strzelanki nastawiony ^^
generalnie strzelanka jak najbardziej za - tylko ze "wiosenna" malo co mowi. no chyba ze mowimy o strzelaniu do marzanny ^^

Offline Krzysiek K.

• Redaktor
    • DevKK.net

# Marzec 05, 2007, 01:06:36
Może zrobilibyśmy 8h compo, którego tematem byłaby... strzelanka w klimatach wiosennych? :D (dla niezorientowanych: taki był temat na compo II IGK, które trwało 8h).
Zapomniałeś nadmienić, że gra powinna być bez przemocy. :)

Offline Koshmaar

• Użytkownik
    • Homepage

# Marzec 05, 2007, 01:16:46
Aaa właśnie, wiedziałem że czegoś mi brakuje. Tak więc moja propozycja:

Strzelanka w klimatach wiosennych, bez przemocy. Czas: 8h.

Btw, niezłe schizy mieliśmy na IGK gdy usłyszeliśmy temat... i pewnie nawet byśmy się z tego śmieli, gdyby nie świadomość że to my jesteśmy tymi biednymi istotami które muszą zrobić taką grę... ;-)

Maxest: nie jest, to uniwersalny silnik do gier 2d i 3d, zapewnia tylko typowe usługi, żadnych specjalizowanych do strzelanek. Zresztą, jest open source i dostępny na SVNie więc jak nie wierzysz to możesz sprawdzić :->

Offline Reg

• Administrator
    • Adam Sawicki - Home Page

# Marzec 05, 2007, 10:59:50
Compo OK, ale dopiero po IGK, bo przed niektórzy mają pełne ręce roboty żeby się przygotować do konferencji - na przykład piszą referat albo jeszcze coś innego ;)

Offline Charibo

• Redaktor

# Marzec 05, 2007, 15:10:21
Reg: Ale niekoniecznie ty musisz organizowac :)

Moge sie podjac tego zadania jakby co :)

EDIT:/ Raver: kiedys juz bylo chyba takie. Zastanowie sie nad jakimis tematami
« Ostatnia zmiana: Marzec 05, 2007, 18:50:04 wysłana przez Charibo »

Offline raver

• Użytkownik
    • Moja strona domowa.

# Marzec 05, 2007, 16:30:02

mógłbym Ci pomóc... ale ja chce startować :) . Moja propozycja tematu: gra jednym klawiszem.

Offline matyssek

• Użytkownik

# Marzec 05, 2007, 17:13:08

mógłbym Ci pomóc... ale ja chce startować :)
Ale co jedno ma do drugiego? Przecież i tak oceniają uczestnicy, a nie organizator. Ile razy Regedit startował, a zawsze On organizuje... :P

pozdrawiam

Offline raver

• Użytkownik
    • Moja strona domowa.

# Marzec 07, 2007, 16:34:44
Charibo: mozna zorganizowac, moge pomoc :) moje gg:3598159

Offline Reg

• Administrator
    • Adam Sawicki - Home Page

# Marzec 07, 2007, 20:48:56
To co napisałem dotyczyło raczej tego że inni się przygotowują - ja też, ale sama organizacja to przecież nie aż tak dużo pracy jak wzięcie udziału. Dlatego uważam że nie ma sensu robić Compo przed konferencją.

Może jednak trzeba pomyśleć o tych których na IGK nie będzie. Takiej samowoli że ktoś inny zorganizuje Compo nie potępiam, ale i oficjalnie nie popieram. Jeśli chcesz - spróbuj. Jeśli uda ci się dobrze to zorganizować i znajdą się chętni do udziału, to super. Moja mała sugestia jest taka, żeby zorganizować Compo na dokładnie ten czas kiedy jest IGK - tak na osłodę tym którzy nie pojadą :) Co wy na to? Kto jeszcze chętny do organizacji?

Offline Maskl

• Użytkownik
    • http://www.maskl.cba.pl

# Marzec 07, 2007, 21:00:43
Nie lepiej wytrzymać jeszcze ten miesiąc do świąt Wielkanocnych?
IMO Compo bez grupy najbardziej aktywnych forumowiczów zmniejszyło by rangę zawodów i ilość uczestników.
IMO #2 już lepiej zrobić jakieś krótkie Compo po konferencji (Dla porównania z najlepszymi ;)) lub jeszcze przed (Aby piszący mieli powód by na chwilę oderwać się od pisania referatów :))