Autor Wątek: Project Trains: Traffic Control  (Przeczytany 1393 razy)

Offline MadPixelMachine

• Użytkownik

• +4
# Lipiec 13, 2015, 18:05:13
Cześć! Z tej strony Sebastian z MadPixelMachine! Piszę dzisiaj w sprawie projektu Train Control (http://warsztat.gd/projects/Train_Control), który mógł sprawić wrażenie porzuconego ze względu na brak aktualizacji, ale nic bardziej mylnego! Nasze pociągi narodziły się na nowo niczym motyl z poczwarki i mają się coraz lepiej! Zmieniliśmy nazwę na Project Trains: Traffic Control i jesteśmy na zakręcie przed ostatnią prostą, by tę naszą grę wreszcie skończyć. Oto najnowsze materiały z naszej gry :-)

Do zakończenia gry pozostało już naprawdę niewiele, ale również niewiele brakuje by spalić ten projekt, dlatego potrzebujemy waszej pomocy. Uważamy, że nasz gameplay jest fajny, ale brakuje nam dosłownie ostatnich szlifów, bez których cała frajda z gry może zamienić się w jedną wielką frustrację. Biorąc pod uwagę ile czasu pracujemy nad tą grą i ile serca w nią włożyliśmy, byłaby to niesamowicie wielka szkoda której z miłości do naszej gry próbujemy za wszelką cenę uniknąć. Dlatego dzisiaj zwracamy się do użytkowników Warsztatu!

Szukamy osób, które zechcą się połączyć z nami poprzez Skype i zagrać na swoim PC/Macu/Linuksie w Project Trains z opcją udostępniania pulpitu. Ot tak po prostu :-) Pozwoli nam to wychwycić wasze zachowanie w grze i podszlifować grę co do joty. Nie wymagamy wiele, wystarczy kilka wybranych przez nas poziomów. Jedna sesja powinna potrwać nie dłużej niż godzinę w zależności od liczby poziomów, szybkości łącza i jak rozmowa będzie się kleić :-)

Zależy nam na tego typu testach, gdyż podczas nich możemy zaobserwować dokładnie każde kliknięcie, zastanowienie się, porażkę, sukces, frustrację czy radość z gry :-) Następnie porównujemy taki zapis z założeniami czy właśnie tego spodziewaliśmy się zobaczyć, czy może jednak coś jest tu nie tak i wymaga zmiany.

Każda osoba, która pomoże nam w jakikolwiek sposób udoskonalić naszą grę obowiązkowo znajdzie swoje miejsce w creditsach. Będziemy ogromnie wdzięczni za każdą nawet najmniejszą pomoc!

Mój identyfikator na Skype to mpm-qler. Jeśli dodasz mnie do kontaktów to nie zapomnij napisać skąd piszesz :-) Jeśli masz jakieś pytania lub sugestie zapraszam do dyskusji :-)

Dzięki!
Sebastian
« Ostatnia zmiana: Lipiec 15, 2015, 11:47:45 wysłana przez MadPixelMachine »

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline winhelp

• Użytkownik

# Lipiec 16, 2015, 14:25:46
Mogę podesłać filmik z gameplaya, może być?

Offline MadPixelMachine

• Użytkownik

# Lipiec 16, 2015, 14:56:58
Hej! Wersja demo, w którą grałeś na stronie jest nieaktualna. Mogę podesłać Ci nowe demo, ale w tym celu potrzebujemy kontaktu przez Skype.