Autor Wątek: Jaki tablet do testowania gier na Androida?  (Przeczytany 3842 razy)

Offline Kyroaku

• Użytkownik

# Lipiec 09, 2015, 16:50:08
Jeśli tylko jeden, no to myślę, że najsłabszy, jaki zamierzasz wspierać.
Pisze się różne rzeczy. Czasem ponga, który ma działać nawet na cegle, a czasem symulacje, która tak na prawdę nie musi działać na niczym, z wyjątkiem Twojego sprzętu ;)

Do czego zmierzam ?
Jeśli chodzi o naukę programowania (Cytat: Prawdopodobnie platformówka lub typu ping-pong itp.), wybrałbym przeciętniaka. Nie za szybkiego, żeby znać ograniczenia, ale też nie muła, który ledwie ciągnie Tappy Chicken'a.

Dopiero jako drugi tablet kupiłbym muła, który będzie ustalał dolną granicę wydajności.

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Krzysiek K.

• Redaktor
    • DevKK.net

# Lipiec 09, 2015, 18:13:31
Nie za szybkiego, żeby znać ograniczenia, ale też nie muła, który ledwie ciągnie Tappy Chicken'a.
Porównywanie się wydajnościowo z innymi grami to niezbyt dobra droga. Na moim Galaxy S1 Plants vs Zombies czy Angry Birds Go! w ogóle się nie ładują, a mój teren hi-poly generowany w locie działa płynnie. Ba... PvZ to miejscami ma 3 FPS na Galaxy Tab 3 10.1.

Offline Xirdus

• Redaktor

• +2
# Lipiec 09, 2015, 18:55:54
Porównywanie się wydajnościowo z innymi grami to niezbyt dobra droga.
Chyba że to gry by Krzysiek K. ;)

Offline Kyroaku

• Użytkownik

• +1
# Lipiec 09, 2015, 19:03:38
Porównywanie się wydajnościowo z innymi grami to niezbyt dobra droga.
Absolutnie tego nie robię. Mówiąc "przeciętniak" mam na myśli wersję androida, ogólną specyfikację telefonu, itp.

Na moim Galaxy S1 Plants vs Zombies czy Angry Birds Go! w ogóle się nie ładują, a mój teren hi-poly generowany w locie działa płynnie.
Tu Cię zaskoczę, ponieważ dokładnie to miałem na myśli przytaczając właśnie Tappy Chicken'a :D

Według UE4, Tappy Chicken to prościutka, maleńka, nietrudna do napisania gierka. Mimo tego, UE4 narzuca takie wymagania, że nawet ona nie działa na moim tablecie :D (Acer Iconia A1 810). Taki paradoks :)

Offline ld

• Użytkownik

• +1
# Lipiec 10, 2015, 01:06:01
Dziękuje wszystkim za odpowiedzi:) Teraz łatwiej mi będzie dokonać wyboru tabletu. Dam znać jak rozpocznę pracę na grą :)

W końcu zakupiłem tablet. Wybrałem GOCLEVER Orion 97

Zakupiłem go na aukcji :

http://allegro.pl/outlet-goclever-orion-97-4x1-0ghz-8gb-klawiatura-i5519200347.html

TRZYMAJCIE KCIUKI ZA MNIE:) POZDRAWIAM
« Ostatnia zmiana: Lipiec 13, 2015, 21:01:56 wysłana przez ld »