Autor Wątek: 8infinity - nowa darmowa gra dla iOS oraz Android - Sprawdź i rywalizuj z innymi  (Przeczytany 2850 razy)

Offline ENTERI

• Użytkownik

• +1
# Maj 31, 2015, 16:35:52
Cześć,

chciałbym Wam zaprezentować nową grę:

8infinity

Gra już teraz jest do pobrania za darmo w:

8infinity jest dynamiczną i rytmiczną grą, w której gracz osiąga ósemki – poziomy nieskończoności. W grze nie ma ograniczeń. Jeśli są - jest nimi tylko wyobraźnia! Ta gra jest dla wszystkich, którzy chcą polepszyć swoje szybkie myślenie i refleks.

Przejście przez ósemkę jest sygnalizowane danym kolorem, a gracz musi wybrać właściwy przycisk: kolor fioletowy lub niebieski, podwójny kolor lub kolor szary - najbardziej zaskakujący ruch, gdzie nie można dotknąć ekranu.

Poziom trudności wzrasta z każdą osiągniętą „8” - tempo gry staje się szybsze. Zaskoczenie wywołuje nieprzewidywalna rotacja ósemek – to jest jak rollercoaster.

Bohaterem gry jest metalowa ciężka kula, która płomienistym pomarańczowym rozbłyskiem rozpala „8”. Całość dopełniają specjalnie skomponowane dźwięki.

Grafika gry została starannie stworzona pod względem połączenia klasycznych elementów z nowoczesnym wzornictwem.

Jestem ciekawy Waszych opinii i rekordów :-)

Możecie Nas śledzić na:

Zapraszam do rywalizacji! :-)

Ps. A tu filmik z zawodów na Digital Dragons 2015 :-):
https://youtu.be/pcAXvjZSo1c
« Ostatnia zmiana: Lipiec 09, 2015, 21:22:28 wysłana przez ENTERI »

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Krzysiek K.

• Redaktor
    • DevKK.net

• +2
# Maj 31, 2015, 19:41:59
W grze nie ma ograniczeń. Jeśli są - jest nimi tylko wyobraźnia!
... i zakres inta/floata zapewne. ;)

Offline ENTERI

• Użytkownik

# Maj 31, 2015, 20:48:26
right :-)

Offline Kyroaku

• Użytkownik

# Maj 31, 2015, 21:49:54
Gra jest spoko, ale nie aż tak, żeby co chwilę wyłączać pełnoekranowe reklamy. Zwłaszcza, że pisana w Unity.

Offline matheavyk

• Użytkownik
    • rabagames.com

# Czerwiec 01, 2015, 21:26:57
Zgodzę się z Kyroaku. Gra mi się naprawdę fajnie, ale przed chwilą sam się przyłapałem na tym, że nie włączyłem, bo nie chciałem znowu tylu reklam oglądać, które przerywają ciągłość rozgrywki. Ale na zachętę powiem dwie rzeczy:
1. Już na mnie trochę zarobiłeś, bo nawet kliknąłem raz obejrzenie reklamy w zamian za kontynuowanie.
2. Mi by wystarczyło tylko o połowę mniej reklam i byłbym zadowolony.

Offline ENTERI

• Użytkownik

# Czerwiec 01, 2015, 22:43:47
Panowie, wielkie dzięki za Wasze sugestie i rady!
Cieszę się, że wciąga Was rozgrywka, reklamy są niestety szarą rzeczywistością.
Na pewno Wasze komentarze są warte dokładnej analizy.

Ps. dajcie znać czy wskoczyliście już na 100 x "8" ;-p

Offline Kyroaku

• Użytkownik

• +2
# Czerwiec 02, 2015, 00:54:37
reklamy są niestety szarą rzeczywistością.
Unity narzuca pełnoekranowe reklamy ? :o

Offline Krzysiek K.

• Redaktor
    • DevKK.net

# Czerwiec 02, 2015, 13:59:45
reklamy są niestety szarą rzeczywistością.
Nie widziałem żeby jakakolwiek dobra gra zmuszała do oglądania pełnoekranowych reklam (ew. raz przy uruchomieniu i tyle).

Offline Karol

• Użytkownik

# Czerwiec 02, 2015, 17:12:04
Nie widziałem żeby jakakolwiek dobra gra zmuszała do oglądania pełnoekranowych reklam (ew. raz przy uruchomieniu i tyle).
Ja w kilku widziałem, np. w Subway Surfers na Androidzie swego czasu po każdym biegu włączała się pełnoekranowa reklama, jednakże bardzo szybko to zniknęło :D Widocznie zarejestrowali zmniejszoną aktywność graczy.

Teraz na topie jest z tego co widzę "obejrzyj reklamę, a dostaniesz bonus", ale samo z siebie nic się nie pojawia. I to jest ciekawe rozwiązanie.

Offline Krzysiek K.

• Redaktor
    • DevKK.net

# Czerwiec 02, 2015, 17:16:27
Ja w kilku widziałem, np. w Subway Surfers na Androidzie swego czasu po każdym biegu włączała się pełnoekranowa reklama, jednakże bardzo szybko to zniknęło :D
No właśnie. A zanim to zniknęło na pewno nie była to dobra gra. ;)

Offline Xirdus

• Redaktor

# Czerwiec 02, 2015, 21:15:49
A ja pamiętam grę MMO na pecety gdzie były pełnoekranowe reklamy podczas ładowania :P Tylko nie pamiętam nazwy... No i wkrótce zbankrutowali...

Offline BrunonDEV

• Użytkownik
    • Construgia -- RPG

# Czerwiec 06, 2015, 00:00:00
Ten opis jakiś taki wyolbrzymiony troszkę. :P

Ale gra jest całkiem fajna. :-D