Autor Wątek: Arashia Tavern  (Przeczytany 4636 razy)

Offline koirat

• Użytkownik

• +1
# Listopad 23, 2016, 12:01:47
Planują wydać betę dopiero w 2018.
Znając życie gra finalnie będzie skończona dopiero w 2020.
Mógł byś się jeszcze jakoś wcisnąć.

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline kuba

• Użytkownik

• +1
# Listopad 23, 2016, 13:50:45
Miałem dokładnie to samo :). Nie załamuj się, rób dalej, masz szansę na sporo przed nimi wskoczyć na rynek.

Offline laggyluk

• Użytkownik
    • http://laggyluk.com

• +1
# Listopad 23, 2016, 14:04:40
wygląda jak przymiarka do kickstartera więc może nie wypali ;p

poza tym nie ma co się oglądać na innych, pewnie jest jeszcze z 5 gier o tym samym o których nie słyszałeś

Offline byrpheros

• Użytkownik

# Listopad 23, 2016, 14:39:42
Niby wiem, że nie powinienem się na nich oglądać i po prostu robić swoje, ale kurczę, to jednak studio które coś już wydało, a nad grą pracuje sporo osób. Mają na koncie udany Game Dev Tycoon. Gry zapewne będą porównywane do siebie, czuję się trochę jak Dawid stający przed Goliatem :) Nawet daty wydania są podobne (liczę, że grę wydam z początkiem 2018 roku).

Offline Xion

• Redaktor
    • xion.log

# Listopad 23, 2016, 18:47:33
wygląda jak przymiarka do kickstartera więc może nie wypali ;p

poza tym nie ma co się oglądać na innych, pewnie jest jeszcze z 5 gier o tym samym o których nie słyszałeś

Na samym Steamie jest Fortune's Tavern i Moonstone Tavern, obie dokładnie w tej tematyce.

Offline byrpheros

• Użytkownik

# Listopad 23, 2016, 19:15:10
Na samym Steamie jest Fortune's Tavern i Moonstone Tavern, obie dokładnie w tej tematyce.
Wiem, sprawdzałem obie produkcje, ale ciężko je nazwać konkurencją. Tak samo powstaje Epic Tavern, ale te gry jedynie mają podobną tematykę, za to rozgrywka różni się już znacznie. A Tavern Keeper, na pierwszy rzut oka (nie graficznie, ale gameplayowo) wygląda na kopie mojej gry. Może za bardzo się przejmuję, nie wiem. Ale musiałem się gdzieś pożalić :P

Offline koirat

• Użytkownik

# Listopad 23, 2016, 22:35:36
Niby wiem, że nie powinienem się na nich oglądać i po prostu robić swoje, ale kurczę, to jednak studio które coś już wydało, a nad grą pracuje sporo osób.

[Troll]
Rób swoje a nie rozglądaj się na innych, i tak nie skończysz tej gry ;P.
[/Troll]