Autor Wątek: Kilka ciekawostek :)  (Przeczytany 5580 razy)

Offline REGi

• mod team ^_^
  • Użytkownik
    • 2DEV

# Luty 10, 2006, 15:50:39
DarkImar: no no no  ;D extra gratulacje :)  i powodzenia.

Oby Ci się udało z "Tajną Misją Kapitana Klosa" :)

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Majtek

• Użytkownik

# Luty 10, 2006, 19:56:50
Docenienie czyjejś pracy na pewno podbudowuje psychicznie do dalszej pracy.
A jeszcze jak się na tym zarobiło to bomba, moje gratulacje i powodzenia.

Offline DarkImar

• Użytkownik
    • www.ratsquare.pl

# Luty 16, 2006, 19:03:26
Właśnie dowiedziałem się ze gra podoba się dzieciakom :). Sprawdzałem w swoim miesicie i ciężko dostać  bakusia z tą grą :).Ludzie wszystko wykupili. Widocznie jest zapotrzebowanie na takie proste, mało skomplikowane, kolorowe gry dla młodszych graczy. Może to znak żeby coś takiego samemu zrobić i wydać. Znam kilku wydawców którzy by taką grę wydali i nie mam na myśli Play`a. Platformówka 3d z elementami edukacyjnymi. Zarys pomysłu mam w głowie. Co o tym myślicie? Póki co mam co robić ponieważ dostałem kolejną ofertę na zrobienie podobnej gry do tej bakusiowej:) Silniczek zaczyna na siebie zarabiać;) czego i wam i waszym silniczkom życzę.

Pozdrawiam

piotrekmasz

• Gość
# Luty 16, 2006, 19:11:47
Ja ostatnio grałem chwile po instalacji na żądanie siorki (5 lat), i musze przyznać, że wygląda fajnie. Musiałem tylko rozdzielczość zmienić, bo mój sprzęt coś nie wyrabiał, no i troche długo sie ładuje (ale to może przez mój mulaty dysk)  :)
Siorka i 2 kuzynki pograły może z godzine, ale utkneły na pierwszym levelu, i dały se spokój :P

Offline DarkImar

• Użytkownik
    • www.ratsquare.pl

# Luty 16, 2006, 19:20:47
:) powiedz który to level z jakim zwierzakiem to powiem ci jak go przejśc ;) 

Offline W2K

• Użytkownik

# Luty 16, 2006, 20:05:47
Wsyd sie przyznać ale pierwszy raz widząc tą reklame myslałem że gra została zrobiona w jakimś 3D Game Makerze czy czymś podobnym.  :-[  Jak teraz przeczytałem ten temat to aż mnie zatkało. Naprawdę wielkie, wielkie gratulacje i dalszych sukcesów !!

piotrekmasz

• Gość
# Luty 16, 2006, 21:16:38
:) powiedz który to level z jakim zwierzakiem to powiem ci jak go przejśc ;) 
Tzn one mają 5 i 6 lat, i po prostu nie umiały skakać po tych kamieniach między dziurami ;]
A ja tylko zainstalowałem, i poskakałem sobie kilka razy. A level to jest 1 :)

Offline Krzysiek K.

• Redaktor
    • DevKK.net

# Luty 16, 2006, 22:35:20
Znam kilku wydawców którzy by taką grę wydali i nie mam na myśli Play`a.
A możesz zdradzić, kogo? :)

piotrekmasz

• Gość
# Luty 28, 2006, 19:15:34
Respect! Ciekawe kiedy ja dojde do tego poziomu... ale trudno, na razie sie ucze.  Symfonia rulez!.
Pozdro i jeszcze raz graty.
A swoja droga tez bym chetnie wiedzial jakie sa zarobki w branzy. Coz, z czegos zyc trzeba ;)

Offline reveur

• Użytkownik

# Luty 28, 2006, 19:45:34
Brak slow... Reklamy nie widzialem, bo zajechalem kilka tygodni temu TV, wiec karmie sie tylko onetem. Jutro na przerwie w pracy lece do tesco po czteropaka. Nie bedzie to Zywiec... beda to bakusie. GRATULUJE ZIOMIE! oby tak dalej...

Offline migajek

• Użytkownik

# Luty 28, 2006, 23:10:07
... w ten oto sprytny sposob DarkImar osiagnal swoj cel... wszyscy kupuja bakusie, rosnie popularnosc gry, rosnie popularnosc DarkImar'a, rosnie popularnosc jego silnika ... i cena licencji ;)
Gratuluje i pozdr :)

piotrekmasz

• Gość
# Marzec 08, 2006, 14:43:16
Za silniczek 1 browara(do 5 zeta. Co ty na to ;D?

Offline Mardok

• Użytkownik

# Marzec 21, 2006, 18:34:00
Szczere gratulacje ;D

Offline Makro

• Użytkownik

# Marzec 26, 2006, 20:24:51
No no. Podziwiam :) Ja dopiero zaczynam z programowaniem ale jak ktoś z branży osiągnie sukces to to jakoś tak motywuje :) Każdy pyta ile dostałeś za to a mnie ciekawi jak to sie stało że ci ludzie od Bakusia trafili akurat do ciebie ??

Pozdrawiam :)

Offline dRaiser

• Użytkownik
    • dRaiser's helloworld

# Marzec 26, 2006, 21:46:30
Reklamy nie widziałem, ale... wow. Jak widać, nie trzeba wiele (albo wiele zrobiliście:) ), by zniszczyc granicę twórvczośc amatorska - twórczość komercyjna.