Autor Wątek: Warsztat poleca pomija wyżej punktowane wpisy  (Przeczytany 5574 razy)

Offline Kyroaku

• Użytkownik

• +3
# Kwiecień 23, 2015, 03:20:57
Więc wrzucanie kolejnego filmiku bez jakiegoś bardzo istotnego feature, tylko po to, żeby się dostać na topkę nie wchodzi w grę...
Rozumiem, że zamiast wrzucać filmik tylko po co, żeby dostać się w "topke", wolałeś z tego powodu rozpętać shitstorm.

Wstyd i hańba.

Zresztą wydawało mi się, że akcja "warsztat poleca" będzie osobistą opinią redaktora, a ilość punktów to dla niego tylko punkt zaczepienia, aby jego odstający od normy gust nie miał tu AŻ takiego znaczenia. Oznaczałoby to ni mniej, ni więcej, że podważanie którego kolwiek wyboru było by dyskutowaniem o czyimś guście.

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline FrozenShade

• Użytkownik
    • Skullstone's official site

• +1
# Kwiecień 23, 2015, 09:18:26
Wyczuwam lekki trolling, ale mimo tego grzecznie odpowiem:

- proszę, pokaż mi palcem ten cały shitstorm, jakoś nic takiego nie widzę.
- główny powód dla którego tu napisałem to brak odpowiedzi na moje poprzednie pytanie w tej sprawie. Wspominałem o tym, wspomnę jeszcze raz bo zapewne nie miałeś siły i czasu na czytanie tych wszystkich nudnych postów.
- W podlinkowanym przez albireo a później przez redaktora wątku są kryteria, wg których są umieszczane wpisy w topce. Tam też zachęca do dyskusji. Kajam się więc ze wstydu, ponieważ założyłem osobny temat zamiast pisać w tamtym. Wybacz, nerwy i uniesienie ;)

Dziękuję za uwagę.

Myślę, że temat jest wyczerpany i żeby uniknąć kolejnych równie błyskotliwych uwag to najlepiej będzie go zamknąć.

Offline Krzysiek K.

• Redaktor
    • DevKK.net

# Kwiecień 23, 2015, 12:46:25
Myślę, że temat jest wyczerpany i żeby uniknąć kolejnych równie błyskotliwych uwag to najlepiej będzie go zamknąć.
Na tym forum tematów nie zamykamy z definicji i zostawiamy to tylko jako ostateczność.

Ale co do samego tematu: kiedy jakaś testowa/grywalna (bądź niegrywalna) wersja do ściągnięcia? :)

Offline FrozenShade

• Użytkownik

# Kwiecień 23, 2015, 13:06:47
Myślę, że nie wcześniej niż za jakieś pół roku będzie można myśleć o zamkniętej becie. Ogłosimy się, zaprosimy do testów użytkowników i redakcję Warsztatu oraz użytkowników kilku wybranych forów dla graczy.

Offline Kyroaku

• Użytkownik

# Kwiecień 23, 2015, 13:13:12
- proszę, pokaż mi palcem ten cały shitstorm, jakoś nic takiego nie widzę.
Nie napisałem, że wywołałeś shitstorm. Chcieć, a móc, Panie... Redakcja ma łeb na karku ;)

- W podlinkowanym przez albireo a później przez redaktora wątku są kryteria, wg których są umieszczane wpisy w topce.
Czytałem. Nigdzie tam nie jest napisane, że Twój projekt powinien błyszczeć na pierwszej stronie warsztatu :)

Jak chcesz oceniania po ilości punktów, to kliknij sobie w "Projekty", a następnie wybierz sortowanie po ocenie. Tam się załap i nie będziesz musiał krzyczeć o wyróżnienie.

Offline Xender

• Użytkownik

• +1
# Kwiecień 23, 2015, 17:09:27
Dobra, panowie, nie ma co rozwlekać.

@FrozenShade - wspominałeś, że redakcja nie odpowiedziała na kontakt przez formularz, cóż...
Jeśli to prawda, to z całego wątku to byłby najpoważniejszy zarzut.

Myślę, że następnym razem PM do Liosana albo Daba powinno coś ugrać.

A nazwa tematu też brzmi trochę pretensjonalnie.
Rozumiem, że niefajnie się poczuć pominiętym, ale jednak jest pewna różnica pomiędzy "sorki, czuję, że przeoczyliście mój projekt" a "Warsztat poleca pomija wyżej punktowane wpisy" (jakby zdarzało się to jakoś nagminnie).
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 23, 2015, 17:11:36 wysłana przez Xender »

Offline BrunonDEV

• Użytkownik
    • Construgia -- RPG

# Kwiecień 23, 2015, 17:17:51
Ale moglibyście dodać obsługę dla filmików bo czasami mi też "jest smutno" jak mój filmik z >700 punktów nie jest na głównej, a screen z ~450 jest. ;)

Mój filmik: http://warsztat.gd/video/2292/pokaz_wersji_przedpremierowej_silnika_przyszlej_gry

Jakiś czas potem na głównej: http://warsztat.gd/screen/16198/generator_(v_2.0)

(Przykład. Wiem że od jednego do drugiego materiału minęło z miesiąc czasu.)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 23, 2015, 17:22:34 wysłana przez BrunonDEV »

Offline FrozenShade

• Użytkownik

• +2
# Kwiecień 23, 2015, 19:23:54
@Xender, można się kłócić co do nazwy tematu. Nadałem taki a nie inny, problem został rozwiązany, wszystko zostało wyjaśnione i na prawdę nie ma tu nic więcej do dodania. Dlatego sugerowałem zamknięcie tematu bo teraz zbierają się tu ludzie i zaczynają się mądrzyć. Więc tak, zgodzę się z tobą, nie ma co rozwlekać, więc po co to robisz? ;)

Dołączam do BrunonDEVa - wydaje mi się, że filmiki są dużo bardziej wartościowymi zasobami niż screeny, powinny być obsługiwane przez 'warsztat poleca'.

Offline Frondeus

• Użytkownik

• +2
# Kwiecień 23, 2015, 19:36:17
A dla mnie sam fakt że ktoś zaplusuje screen czy video to już jest powód do zadowolenia.
Mam 200 punktów? Super!
Mam 1700 punktów? Jeszcze lepiej!
Mój screen jest w "Warsztat Poleca"? Dziwię się ale też się cieszę.
Ale nie patrzę na to jak na konkurencje, "bo on dostał tyle a tyle i go wyróżniliście".
A jak inny projekt dostanie jakieś wyróżnienie? To też się cieszę że polska scena się rozwija.

Ehh.. Chciałem się tylko pochwalić że wreszcie od dłuższego czasu napisałem coś co ma ręce i nogi... a wy mnie wciągacie w jakieś rankingi, nagradzanie za ilość plusów itd.

Offline BrunonDEV

• Użytkownik
    • Construgia -- RPG

# Kwiecień 23, 2015, 19:42:49
@up: Nie o to mi chodzi, fajnie, że masz tyle punktów, fajny projekt, cieszysz się i jesteś na głównej.

Chodzi mi o "cyfrowy rasizm" (:P) screenów na video na Warsztacie...

Offline Xender

• Użytkownik

# Kwiecień 23, 2015, 20:14:39
Chodzi mi o "cyfrowy rasizm" (:P) screenów na video na Warsztacie...
Ale palnąłeś...
Problem wygląda na natury technicznej.
Jasne, byłoby fajnie, gdyby udało się go rozwiązać i wideo zaczęły być wspierane.

Ale to nie jest tak, że wideo nie są polecane, bo Liosan ich nie lubi, tylko pewnie dlatego, że obsługa wideo nie jest zaimplementowana.

Offline Kyroaku

• Użytkownik

# Kwiecień 24, 2015, 00:21:12
Więc tak, zgodzę się z tobą, nie ma co rozwlekać, więc po co to robisz? ;)
Xender tylko podsumował temat, ale apropo rozwlekania, to zdrowa i nawet zażarta dyskusja nikomu nie zaszkodzi.

Dodatkowo, padło właśnie kilka zdań dotyczących "warsztat poleca" (w tym skarga na brak filmów), których wcześniej (chyba) nikt nie przedstawił, więc raczej dobrze, że ludzie się otworzyli :)

Offline FrozenShade

• Użytkownik

# Kwiecień 24, 2015, 01:08:48
Odnośnie filmików to zauważyłem jeszcze jeden problem - opis. Nie można dać tak długiego jak w przypadku screenów i o ile pamiętam nie jest liczona ilość znaków a po wpisaniu tekstu o maksymalnej długości dla pola edycyjnego wpis jest odrzucany z powodu zbyt długiego tekstu.

Offline BrunonDEV

• Użytkownik
    • Construgia -- RPG

# Kwiecień 24, 2015, 13:45:22
Ale palnąłeś...
Problem wygląda na natury technicznej.
Jasne, byłoby fajnie, gdyby udało się go rozwiązać i wideo zaczęły być wspierane.

Tak, rozumiem, ale Warsztat istnieje już 9 lat więc warto byłoby wreszcie coś ulepszyć...

A co do mojego sformułowania, przynajmniej każdy zrozumiał o co chodzi. :P

Offline Krzysiek K.

• Redaktor
    • DevKK.net

# Kwiecień 24, 2015, 14:11:32
Tak, rozumiem, ale Warsztat istnieje już 9 lat
Jest to grube niedoszacowanie z Twojej strony. :) Ja się o nim dowiedziałem kilkanaście lat temu, a już wtedy miał trochę swojej historii.