Autor Wątek: Programuj dla Korwina!  (Przeczytany 6720 razy)

Offline JasonVoorhees

• Użytkownik
    • The Immortal Life of the Son of Jay

• +1
# Marzec 28, 2015, 00:05:19
Wydaje mi się, że temat jest wręcz idealny na compo, czas dość ograniczony, temat krótki, być może władze serwisu mogłyby się skontaktować z Partią Korwin, żeby np. sponsorowali nagrody.

https://www.facebook.com/video.php?v=792970330779662&set=vb.757876837622345&type=2&theater

Skoro gry i tak jakieś mają powstać, to można wprowadzić element rywalizacji :) A nie każda sobie...

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Gimer

• Użytkownik
    • Portfolio

# Marzec 28, 2015, 02:09:27
Nie przypominam sobie choć jednej dokończonej gry na Compo, więc raczej nikt nam nie zapłaci :P

Offline BrunonDEV

• Użytkownik
    • Construgia -- RPG

• +1
# Marzec 28, 2015, 17:56:35
Byłoby fajnie. :)

-BD.

Offline Krzysiek K.

• Redaktor
    • DevKK.net

• +2
# Marzec 28, 2015, 18:06:16
Nie przypominam sobie choć jednej dokończonej gry na Compo, więc raczej nikt nam nie zapłaci :P
Była by motywacja dokończyć potem. :)

Offline jorul

• Użytkownik

# Marzec 28, 2015, 19:47:34
Ile płacą :D?

Offline JasonVoorhees

• Użytkownik

# Marzec 28, 2015, 19:51:14
Wydaje mi się, że niemałe pieniądze, bo byłby skandal, że taka partia nie wie ile programista ma zarobić za dobrze wykonaną prace :)

Offline Vipa

• Redaktor

• +1
# Marzec 28, 2015, 22:14:09
Hmmm, strzelanie do lewaków to najprostszy pomysł. Ale może jakaś strategia ekonomiczna? Może wtedy wyszło by na to, że pomysły Korwina to papka dla młodszych?

Offline Krzysiek K.

• Redaktor
    • DevKK.net

# Marzec 28, 2015, 22:34:24
Hmmm, strzelanie do lewaków to najprostszy pomysł.
Jeden cytat:

"Therefore I think, the European Union must be destroyed."
    -- JKM

I z tym już można zrobić dosłownie wszystko. Chociaż fakt, że obecnie w sejmie mamy prawie same lewackie partie, więc było by do czego strzelać. ;)

Offline Vipa

• Redaktor

# Marzec 28, 2015, 22:51:17
Unia jako taka, musi być poparta cechami wspólnymi. Jakakolwiek forma narzucania tych cech, skazana jest na porażkę. Taka unia musi upaść wcześniej czy później.
I żeby nie było, nie jestem skrajnym prawicowcem ani lewicowcem. Ale w sejmie nie mamy partii prawicowych za cholerę. To jakaś bezwonna breja z każdej ze stron.

Ale wracając do tematu. Można by się pokusić o dość poprawnie odwzorowaną symulację. Wbrew opinii to nie są skomplikowane rzeczy.

Offline Xirdus

• Redaktor

• +2
# Marzec 29, 2015, 00:27:27
Może jakiś idle gdzie Niewidzialna Ręka Rynku™ dba o to żeby wszystko szło sprawnie, a każda ingerencja gracza wszystko psuje? :P

Offline zx81 (taxi_dr...

• Użytkownik
    • Something Beautiful team

# Marzec 29, 2015, 00:56:45
z tego co pamietam to partia korwina sie podzielia( ?)
Wiec ten konkurs to jest organizowany przez ta partie korwina czy ta partie ktora pozostale bez niego? pytam bo pogubic sie mozna... osobiscie podejrzewam ze nie chodzi o osobe korwina bo on i komputer to troszku chyba nie pasuje.

Offline timus

• Użytkownik

• +2
# Marzec 29, 2015, 03:24:18
@up
Chodzi o obecna partie w której jest Korwin.
Korwin był w KNP(Kongres Nowej Prawicy) a teraz jest w KORWiN(Koalicja Odnowy Rzeczypospolitej Wolność i Nadzieja), wydaje mi się, że założył te nową partie aby nie  zapomnieć jej nazwy, w końcu ma już swoje lata ;)

Offline JasonVoorhees

• Użytkownik

# Marzec 29, 2015, 05:25:48
Ja mam kilka pomysłów na gry:
1) Gra 2D, Korwin, lecący w prawo superbohater z peleryną, strzelający laserem z oczu w ludzi na ulicy, po trafieniu w zgrzybiałego emeryta, ten staje się wesoły z workiem kasy, po trafieniu w niepełnosprawnego na wózku, ten wstaje itd., za to np. na budynki ZUSu ten laser miałby niszczycielskie działanie. Można dodać jakieś przeszkody, np. samoloty/rakiety unii europejskiej, próbujące przeszkodzić Korwinowi w zmienianiu Świata.

2) Prostsza gra, Quiz, który sprawdzi, czy jesteś świadomym wyborcą. Pytanie np. o słuszność becikowego i kilka możliwych odpowiedzi (prawicowe, lewicowe, pół na pół :) ). Wszystko w graficznym motywie Partii Korwin.
« Ostatnia zmiana: Marzec 29, 2015, 05:28:40 wysłana przez JasonVoorhees »

Offline koirat

• Użytkownik

• +1
# Marzec 29, 2015, 18:39:23
Korwin kiedyś wypowiedział się w jakimś wywiadzie na temat przymusu zapinania pasów, że taki przymus nie ma prawa bytu i że kierowca powinien jechać przed samochodem SIC! wtenczas  będzie uważał na bezpieczeństwo siebie i innych.

"Cytowałem dość luźno".

No więc ja proponuje takie wyścigi samochodów w których kierowca robi za zderzak, ma wyciągniętą głowę nieco do przodu aby zintensyfikować poczucie ostrożności.
Będzie można dokupywać Upgrad-y takie jak kask który może ocalić życie w przypadku lekkich otarć z innymi obiektami, maski i gogle jako osłona przed insektami i drobinkami znajdującymi się w powietrzu jak również czapki i opaski które uchronią kierowcę przed zapaleniem uszu przy zbyt szybkiej jeździe.

Offline BrunonDEV

• Użytkownik
    • Construgia -- RPG

# Marzec 29, 2015, 23:15:22
To jak, będzie takie compo? :)

-BD.