Autor Wątek: Bastion RM  (Przeczytany 1771 razy)

Offline joseph

• Użytkownik

# Marzec 11, 2015, 01:23:50

Witam was Makeromaniacy!
Dziś chciałbym zaprosić was na nowo powstałe forum o RPG Makerze. Pewnego dnia zrodził się w mojej głowie pomysł na spróbowanie stworzenia nowego forum.

Bastion RM to strona poświęcona nie tylko RPG Makerowi, ale również zainteresowaniom osób tworzących scenową wspólnotę. Mam zamiar stworzyć coś w rodzaju połączenia "profesjonalizmu" (RPG Maker) i luźnych tematów. Dlaczego luźnych? A no dlatego, iż na mojej stronie pojawią się również działy poświęcone tytułom ze świata gier AAA, anime, mandze oraz Shoutbox. :) Forum jak na razie jest zlepkiem pustego kodu, kilka działów, tematów, ale mam nadzieję, że z waszą pomocą forum ożyje i zamieni się w miejsce spotkań zapaleńców dzielących te same zainteresowania. Sam w najbliższych dniach postaram się zająć wypozycjonowaniem strony, aby w prosty sposób mogli do nas trafić również nowi użytkownicy.

Na koniec nie pozostaje mi już tylko wstawić link do forum, a oto i on ^@^
http://bastionrm.pl/

Jeszcze raz zapraszam i do zobaczenia w Bastionie!
Pozdrawiam, Joseph.

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline polkom21

• Użytkownik
    • BLOG

# Marzec 11, 2015, 14:13:12
Dobry start.

Offline Kos

• Użytkownik
    • kos.gd

• +1
# Kwiecień 01, 2015, 22:37:50
Portal nie wytrzymał ruchu wygenerowanego przez Warsztat :)

Offline Gimer

• Użytkownik
    • Portfolio

# Kwiecień 01, 2015, 23:33:43
Portal nie wytrzymał ruchu wygenerowanego przez Warsztat :)

Śmiejesz się ale 3/4 wejść na moją stronę jest z warsztatu :P

Offline Xirdus

• Redaktor

# Kwiecień 11, 2015, 01:18:12
RPG Maker? Niemal zapomniałem że to istniało... O, i nadal istnieje. I nowe wersje nawet wychodzą! Ty, nawet Twierdza działa i ma się dobrze. I Reptile dalej ogarnia newsy :)

Tylko skoro jest Twierdza, po co startować nowe forum? Ogólnie to jestem za jak największą konkurencją, ale nie jeśli chodzi o społeczności. Po co się dzielić, w kupie raźniej :) Chyba że stało się coś o czym nie wiem.

Offline koirat

• Użytkownik

• +1
# Kwiecień 11, 2015, 03:13:51
Śmiejesz się ale 3/4 wejść na moją stronę jest z warsztatu :P
A to jedno było dzięki temu że wpisałeś adres w przeglądarce ? ;)

Offline Gimer

• Użytkownik
    • Portfolio

# Kwiecień 11, 2015, 11:55:09
A to jedno było dzięki temu że wpisałeś adres w przeglądarce ? ;)

Pewnie ☺

Chociaż  z drugiej strony nie mam pojecia skąd inne wejscia. Strone mam podpieta tylko na warsztacie.